fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Threat Protection System - високопродуктивне рішення для захисту від DDoS-атак з можливостями їх виявлення і запобігання на кордоні мережі.

Замовити демо

Очікується, що DDoS-атаки стануть серйозною проблемою незабаром і для мереж 5G. Продукти серії A10 Thunder TPS забезпечують продуктивний захист від різнорідних атак, як традиційних, так і спрямованих на конкретні програми. На відміну від застарілих продуктів, Thunder TPS використовує машинне навчання та інтелектуальну автоматизацію для прискорення часу реагування і мінімізації ручного втручання. Рішення базується на використанні модульної операційної системи ACOS і спеціальних мікросхем FPGA, які дозволяють гнучко програмувати та поєднувати в одному пристрої кілька функцій.


Thunder TPS це:

  • Захист на різних рівнях протокольного стека завдяки використанню власних сигнатур.
  • Висока продуктивність рішення і можливість нарощування потужності.
  • Наявність API та власної мови для створення скриптів, які дозволяють забезпечити глибоке детектування мережевих аномалій.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Багатовекторний захист від DDOS-атак:

Пом'якшення об'ємних, протокольних, ресурсних, прикладних та заснованих на IoT DDoS-атак при захисті користувачів.

Висока ефективність:

Зниження сукупної вартості володіння з максимальною продуктивністю 300 Гбіт/с при швидкості 440 Мбіт/с. Прискорення на основі FPGA знижує навантаження на процесори.

Автоматизована реакція на загрози:

Швидке реагування та мінімізація ручних змін з автоматичним пом'якшенням і ескалацією на основі 28 поведінкових показників.

Гібридний захист:

Захист інтегрується з хмарними службами захисту DDoS від Verisign.

Гнучке управління:

Використовуйте 100-відсоткове охоплення API для SecOps, вбудований GUI, CLI або управління декількома пристроями TPS через aGalaxy.

The Rise of Multi-Vector DDoS Attacks

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian