fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Потужне хмарне рішення (SaaS) на основі штучного інтелекту для моніторингу, управління, контролю та оптимізації всіх вузлів мережі, включаючи точки/контролери доступу, комутатори, шлюзи, що знаходяться як в локальних, так і в територіально розподілених мережах.

Замовити демо

Aruba Central не вимагає тривалої інсталяції та розгортання, працює відразу при активації ліцензії (доступна пробна ліцензія). Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс управління не вимагає високооплачуваного фахівця з високою кваліфікацією у штаті. Співробітникові у віддалених офісах досить просканувати код пристрою і фізично включити пристрій в мережу. Далі пристрій автоматично ініціюється і конфігурується в мережі. Доступ до інформаційної панелі можна отримати з будь-якого пристрою, використовуючи мобільний додаток Central. Управління мережами стає простіше, ніж коли-небудь.


Central включає три рішення, які спрощують всю роботу: майстер налаштування, Zero Touch Provisioning і мобільний додаток-інсталятор. Майстер налаштування економить час, підвищує точність і скорочує ресурси, які необхідні для підключення пристроїв до вашого середовища. Zero Touch Provisioning спрощує розгортання мережі, а додаток-інсталятор Amobile дозволяє делегувати установку і розгортання пристроїв довіреному ресурсу або сторонньому постачальнику послуг.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Швидке, безпомилкове розгортання

Централізовані робочі процеси з графічним інтерфейсом

Моніторинг та усунення неполадок завдяки штучному інтелекту

Єдине управління загрозами

Відстеження контактів і місцезнаходження

Відкриті інтерфейси для інтеграції з іншими сервісами та додатками

The smart, simple, and secure way to manage your network

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian