fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія Automox

РІШЕННЯ

Automox — це хмарна Patch management платформа для управління і захисту кінцевих точок. Automox дозволяє ІТ-командам отримати повну видимість і контроль всіх ІТ-операцій з єдиної інтуїтивно зрозумілої веб-консолі, що значно скорочує час, складність і зусилля, що необхідні для ефективної роботи над управлінням кінцевими точками всієї організації.


Хмарна платформа Automox забезпечує автоматизацію робочого процесу ваших IT-служб, яка виконує управління ОС, оновленнями програмного забезпечення, налаштуваннями безпеки та налаштованими сценаріями на локальних і віддалених кінцевих точках. Агент Automox з розміром менш як 16 МБ відрізняється легкістю і може бути розгорнутий на кінцевих точках Windows, macOS або Linux.


Завдяки хмарній консолі, IT-фахівці можуть підтримувати контроль і відповідність серверів і кінцевих точок за допомогою автоматичного застосування конфігурації та звітності на основі даних без необхідності використання VPN або локальної архітектури. API-інтерфейс Automox дозволяє збирати відомості та моніторити стан пристроїв, а також інтегрувати ці дані про пристрій і дані конфігурації з платформами моніторингу безпеки від інших виробників.


ВИЗНАННЯ:

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Платформа для встановлення оновлень і посилення захисту кінцевих точок Automox

Automox призводить до неймовірної економії часу, підвищення корпоративної безпеки та підвищенню продуктивності ваших ІТ-фахівців: ІТ-команди економлять понад 50% часу, який раніше було витрачено на управління і контроль стану кінцевих точок. А ваші кінцеві користувачі отримують безперервну, невидиму і безпечну підтримку.

Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NetBrainКомпанія Panda SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
Mobile Marketing
+
ukUkrainian