fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Балансування навантаження на додатки

Балансування навантаження між серверами

З питаннями оптимізації IT-інфраструктури зустрічається багато компаній в нашій країні. Корпоративні клієнти все частіше стали віддавати перевагу хмарним технологіям, стрімкий розвиток яких спостерігається в останні роки. Ще кілька років тому для балансування та розподілу навантаження між серверами використовували звичайний апаратний балансувальник, але сьогодні такий спосіб вважається морально застарілим. На його зміну прийшли нові пристрої - контролери. Саме на них покладають багато мережевих функцій, а не тільки розподіл навантаження.

Які функції виконує сучасний контролер?

Дана багатофункціональна платформа забезпечує виконання таких завдань:

  • оптимізація роботи різних додатків;
  • розподіл навантаження між серверами;
  • обробка зашифрованих запитів браузера;
  • забезпечення безпеки.


Це пристрій має високу продуктивність і здатний обробляти мільйони запитів одночасно. Для хмарних середовищ використовуються віртуальні контролери, яких може бути кілька на одній платформі. Контейнерні технології сьогодні найбільш популярні серед програмістів, які працюють над створенням додатків для хмарних середовищ. Вони дозволяють впровадити практично будь-які архітектури та мікросервіси, протестувати їх і, в разі необхідності, деініціалізувати. Перевага контролера у вигляді контейнера також полягає в тому, що фахівці можуть випробувати хмарні додатки відповідно до реальних робочих сценаріїв, що охоплюють функції оптимізації продуктивності, кешування, доступності сервера, балансування навантаження. Можуть додаватися функції безпеки, аутентифікації, захисту від атак.

Рішення
Ефективна IT-інфраструктура від компанії iITD

Компанія iITD є дилером на українському ринку провідних світових виробників комплексних рішень в області IT-інфраструктури. Фахівці компанії зможуть запропонувати вам ефективні способи розподілу завантаженості з використанням контролерів, які допоможуть значно заощадити на сервісному обслуговуванні серверів через відмову від зайвих потужностей. Поряд з цим ви зможете підвищити продуктивність і безпеку додатків в кілька разів, згуртувати всю систему віддаленого доступу в єдиному URL. Для вас відкриється можливість моніторингу всіх додатків і трафіку, організації доступу на основі SSL VPN. Довірте IT-інфраструктуру вашої компанії команді професіоналів iITD.
Mobile Marketing
+
ukUkrainian