fbpx

РІШЕННЯ

Компанія Cossack Labs була заснована в 2014 році командою експертів з безпеки і криптографії щоб дозволити сучасним технологічним підприємствам знизити зростаючі ризики кібербезпеки без шкоди для зручності використання і гнучкості їх рішень.

 

Cossack Labs створює інструменти безпеки, які запобігають витоку конфіденційних даних, захищають інформацію клієнтів і дозволяють компаніям дотримуватися правил регулювання безпеки даних.

Продукти компанії забезпечують повний захист життєвого циклу даних у зручному форм-факторі та піклуються про шифрування, керування ключами, контроль доступу, виявлення вторгнень та логування, що дозволяє клієнтам зосередитися на власному бізнесі, створюючи свої продукти з упевненістю, що безпека даних під контролем.

 

Інновації Cossack Labs засновані на одному переконанні: сучасний підхід до безпеки може мати набагато більший вплив на ризики кібербезпеки, адаптуючи фундаментальні методи до практичних випадків використання. Це дозволяє клієнтам витрачати менше часу, грошей і зусиль на свою безпеку і більше - на власні інновації та розвиток.

 

A10 NetworksCossack LabsCrowdStrikeGTB TechnologiesInfinidatInstanaLepideFox ITLabyrinthPanda SecurityRedSealSafe-T
ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian