fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія CrowdStrike

Рішення

CrowdStrike — світовий лідер в області захисту кінцевих пристроїв. Компанія з'явилася на ринку програмного забезпечення відносно недавно. Заснована в Кремнієвій долині у 2011 році, вона вже у 2017 досягла капіталізації в 1 мільярд доларів. Це приклад класичного стартапа-єдинорога.


Успіх CrowdStrike приніс альтернативний підхід до забезпечення ІТ-безпеки, який кардинально відрізнявся від наявного у той час. Компанія створила першу хмарну платформу безпеки, що являє собою революційну технологію захисту кінцевих точок, пропоновану як SaaS (software as a service) рішення для бізнесу. Користувач отримує за передплатою ліцензію і доступ до програм. Про рівень надійності цього ПЗ можна казати хоча б тому, що CrowdStrike використовують 5 з 10 найбільших світових фінансових установ.


Головне рішення компанії — платформа CrowdStrike Falcon — це перше в галузі хмарне рішення, яке захищає кінцеві точки шляхом об'єднання антивіруса нового покоління, системи EDR (виявлення і реагування на загрози кінцевих точок) і цілодобової керованої служби пошуку загроз. Все це доступно через один агент на клієнтському пристрої.


Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура та архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення.


Платформа CrowdStrike Falcon гнучка та масштабована і містить різноманітні модулі для захисту cloud-простору та локальних мереж з різними кінцевими пристроями (ноутбуки, ПК, сервери, пристрої IoT). Кожен модуль доступний на платформі Falcon реалізований за допомогою єдиної хмарної консолі управління та єдиного агента для кінцевого пристрою.


Модулі рішення:

 • Головний компонент — модуль Falcon Prevent, становить собою антивірусну технологію нового покоління Crowdstrike Falcon на основі платформи NGAV. Це дозволяє виявляти підозрілу активність, запобігати та усувати порушення в системі безпеки, поки вони не відбулися.
 • Falcon Insight – EDR, що забезпечує постійну та всеосяжну видимість кінцевих пристроїв, яка охоплює виявлення, реагування та розслідування.
 • Falcon Device Control – продукт, що надає повну видимість використання USB приладів.
 • Falcon Overwatch – механізм виявлення людських загроз, який працює як частина вашої команди, що невпинно шукає та зупиняє найскладніші приховані загрози.
 • Falcon Discover – рішення з ІТ гігієни, яке дозволяє в режимі реального часу визначати несанкціоновані системи та програми у вашому оточенні, а також швидко виправляти проблеми для покращення загального стану безпеки.
 • Falcon Spotlight – продукт для оцінки вразливостей, який допомагає організаціям визначати пріоритети, знаходити та виправляти вразливості раніше, ніж вони призводять до порушень.
 • Falcon X – рішення для автоматичного розслідування інцидентів, прискорення сортування сповіщень і реагування.
 • Falcon Search Engine – рішення, у якому поєднання швидкого та всебічного пошуку зловмисного програмного забезпечення з CrowdStrike Falcon Intelligence дає аналітикам SOC значну перевагу для випередження зловмисників.


ІТ-фахівці підприємств, які вирішили перейти на Crowdstrike Falcon, повною мірою оцінять гнучкість налаштувань і просту функціональність платформи. Вона своєчасно надасть інформацію про підозрілу активність і наявність загроз. Відмінна деталізація, представлена в лаконічній формі, не перевантажує користувача масивом надмірної інформації. Єдиний агент дуже легкий і не вимагає залучення вагомих ресурсів комп'ютера, зберігаючи його продуктивність і продуктивність співробітників.


ВИЗНАННЯ:


CrowdStrike обирають: 44 зі 100 компаній Fortune 100, 37 зі 100 найбільших світових компаній, 9 з 20 найбільших банків світу та 7 з 10 найбільших енергетичних компаній.

 • Leader in the 2020&2021 Gartner Magic Quadrant For Endpoint Protection Platforms
 • #1 for Modern Endpoint Security 2020 IDC’s Worldwide Corporate Endpoint Security Market Shares
 • Leader in the IDC MarketScape: U.S. Incident Readiness, Response and Resiliency Services 2018
 • Leader in the Forrester Wave:
  • Endpoint Security Software As A Service, Q2 2021
  • Managed Detection And Response, Q1 2021
  • External Threat Intelligence Services, Q1 2021
 • 2019&2020 Gartner Peer Insights Customers` Choice: Endpoint Detection And Response Solutions (⭐️ 4,7/5)
 • 2019&2020 Gartner Peer Insights Customers` Choice: Endpoint Protection Platforms (⭐️ 4,9/5)
 • Best Cloud Computing Security Solution 2021 SC Awards
 • Best Managed Security Service And Executive Of The Year 2021 SC Awards

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Наші сертифікати
Partner 1: Sales & product training

Partner 1: Sales & product training

Partner 2: Sales engineering training

Partner 2: Sales engineering training

Partner 1: Sales & product training

Partner 1: Sales & product training

PPS 201: Partner post sales deployment and operation of Falcon

PPS 201: Partner post sales deployment and operation of Falcon

Partner 2: Sales engineering training

Partner 2: Sales engineering training

Partner 4: Post sales operations

Partner 4: Post sales operations

Partner 1: Sales & product training

Partner 1: Sales & product training

Partner 1: Sales & product training

Partner 1: Sales & product training

CrowdStrike — найефективніше в світі рішення для захисту кінцевих пристроїв від будь-яких кіберзагроз

Наша презентація на Міжнародній конференції "Online Banking - час інновацій" про усі переваги хмарної платформи CrowdStrike для подолання сучасних викликів в сфері захисту робочих станцій та серверів.


Безумовний лідер на думку Gartner і Forrester. Основні переваги рішення — використання Big Data і Machine Learning механізмів, повна видимість всіх процесів, що відбуваються на кінцевих пристроях, захист від будь-яких видів атак, в тому числі APT, fileless, zero-day, тощо.

Перший Щорічний Форум з Кібербезпеки CS² DAY 2021

24 вересня в Києві, на інноваційному майданчику PMHUB відбувся Перший Щорічний Форум з Кібербезпеки CrowdStrike Cybersecurity Day (CS2DAY)!


Експерти з кібербезпеки CrowdStrike, IBM Security, SoftServe, Kernel, державного сектору та інших компаній поділилися реальним досвідом імплементації сучасних засобів безпеки.


Вісім годин спілкування, понад 200 учасників та лідери в області кіберзахисту в одному місці!


Читайте пост-реліз тут.

CrowdStrike Falcon — кібербезпека в епоху хмарних технологій


Crowdstrike Falcon — це комплексний пакет для захисту кінцевих точок, який можна налаштувати відповідно до конкретних потреб клієнта. Компанія застосовує принцип, що дозволяє клієнтам вибирати продукти, необхідні для їх бізнесу. Архітектура платформи Falcon має модульну конструкцію, все елементи якої хмарно підключаються до єдиного середовища SaaS, тому клієнт може вибрати рішення, необхідні для будь-якої галузі безпеки. Однією з перевагою платформи Falcon вважається її універсальність. Вона здатна забезпечувати ІТ-безпеку підприємств будь-якого розміру і сфери діяльності. У разі необхідності, платформа може масштабуватися для підтримки тисяч кінцевих точок. Вона здатна забезпечувати захист комп'ютерів під ОС Windows, Mac і Linux, включаючи сервери Windows і мобільні пристрої. CrowdStrike також забезпечує безпеку центрів обробки даних.

Якщо підсумувати все вищевикладене, платформа CrowdStrike Falcon — це надійне рішення для організацій для захисту великої кількості кінцевих точок та підтримка кваліфікованої ІТ-команди.


Передові технології в області захисту кінцевих точок


Компанія iIT Distribution пропонує комплексні рішення з інформаційної безпеки. Деякі представлені у нас продукти є ексклюзивними. Це відноситься і до ПЗ компанії CrowdStrike, яка раніше не мала офіційного дистриб'ютора в такій великій країні, як Україна. Початок офіційної співпраці iIT Distribution і CrowdStrike дозволив українським користувачам отримати доступ до головного продукту цього світового лідера у сфері хмарної безпеки та захисту клієнтських пристроїв — платформи Crowdstrike Falcon.

Читати даліЗгорнути
Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InfodasКомпанія InspurКомпанія InstanaКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NakivoКомпанія NetBrainКомпанія Picus SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
Mobile Marketing
+