fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn
Webinar

Adopting threat centric approach with Picus

Вебінар: Adopting threat centric approach with Picus Registration

29.06.2022

10:00 - 11:00 (GMT +3)

on-line

Registration Registration
Вебінар: Adopting threat centric approach with Picus

Запрошуємо Вас на вебінар від iIT Distribution та Picus Security про передове рішення Complete Security Control Validation Platform для тестування надійності рішень безпеки!


Picus Security – одна з перших у світі компаній, яка запровадила технологію BAS (Breach and Attack Simulation - моделювання зломів та атак) та здійснила революцію в підході до ІТ-безпеки. Компанія майже 10 років забезпечує підприємства передовим рішенням для комплексної перевірки систем на предмет готовності до кібератак.


Дізнатися більше про Picus


Відкрийте для себе новітній підхід, орієнтований на загрози та позбудьтеся будь-яких сумнівів щодо надійності захисту ваших критичних активів!

Адженда:

 • Picus – New generation Breach Attack Simulation product
 • Integration with other vendors
 • Partners resources
 • Live-demonstration

Спікер

Gürsel Arici

Gürsel Arici

Director of Solution Architects

Registration

NAKIVO Backup & Replication v10.6: Нові можливості для першокласного захисту даних

Registration

23.06.2022

11:00 - 12:00 (GMT +3)

on-line

Registration Registration

iIT Distribution запрошує відвідати вебінар, організований спільно з компанією Nakivo – розробником рішень для резервного копіювання та відновлення!


Розширте свій кругозір у галузі резервного копіювання й відновлення та отримайте шанс виграти подарункову карту на 50$!


Ландшафт кіберзагроз змінюється з кожним днем, що є каталізатором розвитку технологій захисту. Задля забезпечення надійного збереження цінних даних, компанія NAKIVO впроваджує нові функції для покращення свого рішення NAKIVO Backup & Replication для безперервного резервного копіювання та швидкого відновлення віртуальних машин.


Цей вебінар буде корисним користувачам, які прагнуть забезпечити свій бізнес надійним, стійким і доступним у керуванні рішенням.


Не давайте можливості злочинцям поцупити ваші дані та вимагати за них викуп! Подбайте про надійне рішення, яке дозволить вам продовжувати працювати з клієнтами навіть під час кібератаки.


Приєднуйтеся до вебінару від iIT Distribution and NAKIVO й оцініть переваги нової версії ефективного та легкого в управлінні рішення, що забезпечує захист критично важливих даних, програм та бізнес-додатків.


Познайомитися ближче з рішеннями NAKIVO

Про що будемо говорити на вебінарі:

 • Прогнози в галузі резервного копіювання: ефективна боротьба з програмами-вимагачами за рахунок використання стрічкових накопичувачів, цілодобової доступності та післяаварійного відновлення
 • Технічний огляд оновлених функцій NAKIVO Backup & Replication v10.6 Web-ресурси NAKIVO: рекомендації щодо використання
 • Переваги та недоліки моніторингу VMware
 • Демонстрація та Q&A-сесія

СПІКЕРИ

Юрій Григор'єв

Директор з продажу та розвитку бізнесу компанії NAKIVO

Inna Lazarenko

Інженер з продажів компанії iIT Distribution

Registration

Нові можливості NAKIVO Backup & Replication v10.6

Registration

14.06.2022

11:00 - 12:00 (GMT +3)

on-line

Registration Registration

iIT Distribution запрошує відвідати вебінар, організований спільно з компанією Nakivo – розробником рішень для резервного копіювання та відновлення!


Не дозволяйте злочинцям поцупити ваші дані та вимагати за них викуп! Ландшафт кіберзагроз змінюється з кожним днем, що є каталізатором розвитку технологій захисту. Задля забезпечення надійного збереження цінних даних, компанія NAKIVO впроваджує нові функції для покращення свого рішення NAKIVO Backup & Replication для безперервного резервного копіювання та швидкого відновлення віртуальних машин.


Приєднуйтесь до вебінару від iIT Distribution and NAKIVO й оцініть переваги нової версії ефективного та легкого в управлінні рішення, що забезпечує захист критично важливих даних, програм та бізнес-сервісів.


Дізнатися більше про NAKIVO


Бонус:

Учасники вебінару отримають шанс виграти подарункову картку Amazon eGift на $50, відповівши лише на одне коротке питання щодо змісту вебінару!


Реєструйтеся просто зараз!

На вебінарі вас чекає:

 • Знайомство з компанією NAKIVO
 • Прогнози в галузі резервного копіювання
 • Технічний огляд NAKIVO Backup & Replication v10.6
 • Моніторинг VMware
 • Web-ресурси NAKIVO: рекомендації щодо використання
 • Демо
 • Запитання та відповіді

СПІКЕРИ

Тетяна Москович

Менеджер з розвитку бізнесу компанії Nakivo

Inna Lazarenko

Інженер з продажів компанії iIT Distribution

Registration

Захист даних у 2022: Тенденції та рекомендації від компанії NAKIVO

Registration

17.05.2022

11:00 - 12:00 (GMT +3)

on-line

Registration Registration

iIT Distribution запрошує відвідати безкоштовний вебінар NAKIVO, щоб дізнатися про ключові тенденції сфери захисту даних, на які слід звернути увагу в 2022 році.


Виграйте подарункову картку на $50!


У наш час постійно виникають все досконаліші й просунутіші загрози в нашому кіберпросторі. Ваша ІТ-інфраструктура має бути пристосованою до мінливого ландшафту загроз, аби у вирішальну мить ефективно захистити організацію від атаки.

Цього року варто враховувати різноманітні чинники від змін у вже зрозумілих стратегіях резервного копіювання та відновлення даних до появи новітніх перспективних технологій. Це стосується зокрема використання гібридної хмари, автоматизації резервного копіювання, ролі штучного інтелекту в стратегіях захисту даних.

Доєднайтеся до вебінару від NAKIVO та з'ясуйте, на які тенденції захисту варто звернути увагу для забезпечення безпеки ваших систем.


Не проґавте шанс виграти подарункову картку Amazon eGift на $50, відповівши лише на одне коротке питання, присвячене змісту вебінару!

АДЖЕНДА

 • Вступ: Про компанію NAKIVO
 • Тренди галузі резервного копіювання
 • Прогнози розвитку кіберринку
 • NAKIVO Backup & Replication: нові можливості версії 10.6
 • Моніторинг NAKIVO
 • Технічна демонстрація рішення від NAKIVO
 • Питання та відповіді

СПІКЕРИ

Тетяна Москович

Тетяна Москович

Менеджер з розвитку бізнесу компанії NAKIVO

Олександр Бурцев

Олександр Бурцев

Інженер з продажів компанії NAKIVO

Registration

Що нового пропонує NAKIVO Backup & Replication v10.5

Registration

08.02.2022

11:00 - 12:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

Відтепер ще ефективніше, швидше та доступніше!


iIT Distribution запрошує побачити на власні очі можливості нової версії NAKIVO Backup & Replication – рішення для резервного копіювання, реплікації та аварійного відновлення фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS-середовищ.

Візьміть участь в розіграші 5 грошових сертифікатів!


Вкрай важливо подбати про якісне резервне копіювання даних заздалегідь, адже ми всі прекрасно знаємо, що комп’ютер часто може бути не надто надійним пристроєм. Ваші цінні дані з легкістю можуть пошкодитися або взагалі безслідно зникнути. Способів втрати важливу інформацію сьогодні існує чимало: атаки програм-вимагачів, кількість яких стрімко зростає, злам ПК чи сервера, програмний збій тощо.


Не дайте цьому нічному жаху втілитися в реальність разом з NAKIVO та його повністю безагентного рішення, що дозволяє без встановлення додаткових компонентів захистити VMWare, Hyper-V та AWS EC2.


Відтепер з NAKIVO Backup & Replication v10.5 користувачі можуть почуватися ще спокійніше! Дізнайтеся одними з перших про переваги оновленої версії рішення.

Адженда

 • Огляд можливостей Backup & Replication v10.5: посилений Virtual Appliance та моніторинг VMware;
 • Найкращі практики захисту даних VMware з NAKIVO Backup & Replication: резервне копіювання, відновлення, захист від програм-вимагачів;
 • Live демонстрація;
 • Оновлення та принципи ліцензування;
 • Питання та відповіді;
 • Розіграш грошових сертифікатів.

Speakers

Юрій Григор'єв

Юрій Григор'єв

Директор з продажів і розвитку бізнесу, NAKIVO

Олександр Бурцев

Олександр Бурцев

Pre-Sales Engineer, NAKIVO

Registration

Active Directory | Windows Infrastructure as a Malware Tool

Registration

27.01.2022

16:00 - 17:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

Active Directory — невіддільна частина більшості організацій ще з моменту своєї появи на початку 2000-х. Проте варто зазначити, що за два десятиліття ландшафт корпоративної безпеки радикально змінився, а велика кількість компаній так і не адаптували своє середовище під нові вимоги до кібербезпеки.


Таким чином Active Directory стала популярною ціллю для кіберзлочинців, які легко можуть здійснити латеральний рух або підвищити привілеї шляхом використання неправильної конфігурації та конкретних слабких місць.

Опис вебінару

На вебінарі від компанії Lepide – постачальника рішень з аудиту та захисту даних – буде розглянуто процес, за допомогою якого Active Directory та Windows Infrastructure можуть бути використані не тільки як мішені, але і як інструменти для діяльності шкідливого ПЗ. Дізнайтеся, що ви можете зробити для підвищення рівня безпеки у цьому середовищі.

Фахівці компанії Lepide розкажуть:

 • Що таке Active Directory і як саме він функціонує (короткий вступний огляд);
 • Чому AD є популярною мішенню для кіберзловмисників;
 • Як виглядають основні загрози для ресурсів Active Directory;
 • Як послабити ці загрози.

Speakers

Danny Murphy

Danny Murphy

HEAD OF TECHNICAL DELIVERY

Phil Robinson

Phil Robinson

HEAD OF MARKETING

Registration

Вебінар для партнерів: Як забезпечити собі частку ринку SASE за допомогою Lookout Security Platform

Registration

18.01.2022

12:00 - 13:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

SASE — один з висхідних трендів у мережевій галузі, який активно набирає обертів.


SASE – це об'єднання можливостей SD-WAN і служб мережевої безпеки, включаючи брандмауер наступного покоління (NGFW), безпечний веб-шлюз (SWG), доступ до мережі з нульовою довірою (ZTNA) та служби хмарної безпеки (CASB), у єдину модель обслуговування клієнтів.


За прогнозами Gartner, розмір глобального ринку послуг безпечного доступу (SASE) зросте з 1,2 млрд доларів США (у 2021 році) до 11 млрд (до 2024 року). Ключові фактори, що сприяють зростанню ринку, включають поширення віддаленої роботи після спалаху пандемії у поєднанні з дедалі більшою потребою в об'єднаній архітектурі мережевої безпеки.


Саме тому прийшов час відкрити для себе переваги співпраці з Lookout, першим і єдиним вендором рішень для кіберзахисту, що об'єднав мобільну безпеку і SASE в єдину платформу! Забезпечте своїх клієнтів інтегрованим рішенням, здатним захистити дані як на кінцевих точках, так і в хмарі, з урахуванням принципів конфіденційності.


На вебінарі від Lookout and iIT Distribution дізнайтесь, як найефективніше розв'язувати проблеми ваших клієнтів, задовольняючи їхні потреби в безпеці та прискорюючи при цьому зростання вашого бізнесу шляхом збільшення продажів та джерел доходу.


Приєднуйтесь до нас 18 січня о 12:00, щоб з'ясувати, як стати частиною прогнозованого ринку SASE обсягом $11 млрд – лише разом із Lookout.


Дізнатися більше про співпрацю з Lookout.

На вебінарі ми обговоримо:

 • Можливості Lookout Security Platform;
 • Шляхи збільшення прибутку вашого бізнесу;
 • Чому вам варто стати партнером Lookout та що робить цю компанію унікальною.

Спікер

Jasin Mehovic

Jasin Mehovic

Senior Channel Account Manager DACH & Eastern Europe

Registration

NAKIVO Workshop: практичий тренінг для інженерів і технічних спеціалістів

Registration

14.12.2021

13:00 - 16:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

NAKIVO Workshop – це практичний тренінг для інженерів та технічних фахівців.

Завдяки навчанню учасники отримають досвід розгортання рішення на базі запропонованого тестового середовища, створять конфігурацію рішення, завдання резервного копіювання та реплікації. Також навчаться вибудовуванню захищеної ІТ-інфраструктури використовуючи новітні інструменти NAKIVO Backup and Replication 10.5.

Вдосконалюйтесь невпинно разом з нами - таке життя цікавіше.

Дізнатися більше про NAKIVO

Module 1

 • Встановлення NAKIVO Backup and Replication;
 • Архітектура NAKIVO: Директор, Транспортер, Репозитарій;
 • Компоненти інтерфейсу консолі керування;
 • Створення сховища даних та створення завдань резервного копіювання;
 • Резервне копіювання у віддалене розташування;
 • Поради з підвищення продуктивності. Перевірка працездатності бекапів. Дедуплікація та стиснення резервних копій;
 • Backup Copy (копіювання резервних копій);
 • Резервне копіювання Microsoft 365.

Module 2

 • Відновлення віртуальних машин, фізичних серверів та робочих станцій;
 • Миттєве відновлення віртуальних машин (функція Flash VM Boot);
 • Відновлення файлів та об’єктів додатків Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft Exchange, Microsoft 365;
 • Автоматизація відновлення даних за допомогою Site Recovery.

Workshop буде проводитися російською мовою. Кількість місць обмежна.

Registration

Кіберстрахування від Safe-T: чи захищений ваш бізнес?

Registration

21.12.2021

10:00 - 11:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

Пропонуємо вам вебінар від Safe-T та iIT Distribution про кіберстрахування.

Кібератаки в нашій дійсності вже не просто страшилка, а реальна загроза. Тому компанії починають все частіше страхувати себе від інцидентів і таким чином максимально зменшувати ризики масових втрат та витрат.

Провайдери страхування кібербезпеки впровадили правило: мультифакторна автентифікація (MFA) має бути обов’язковою вимогою для отримання страхового покриття від кібератаки.

Немає MFA – немає застрахованості.

Дізнатися більше про Safe-T

На вебінарі ви дізнаєтесь:

 • Реальну динаміку росту числа атак на базі ідентифікаційних даних;
 • Як кібератаки стимулюють впровадження кіберстрахування;
 • Like Safe-T ZoneZero може допомогти організаціям виконувати вимоги MFA.

Також вам продемонструють функції та переваги рішення ZoneZero і ви зможете взяти участь в G&A-сесії в кінці заходу.

Вебінар буде синхронно перекладатися з англійської на російську мову.

Приєднуйтесь до вебінару, дізнайтеся як застрахувати дані!

Speakers

JONI ELBAZ

JONI ELBAZ

VP Products & Presale

ERAN ABERGEL

ERAN ABERGEL

Global Head of Sales & Channels

Registration

Реалізація плану післяаварійного відновлення: покрокова інструкція

Registration

09.12.2021

11:00 - 12:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

Коли відбувається збій, рахунок йде на хвилини. Уникнути тривалих простоїв та втрати даних допоможе план післяаварійного відновлення, який передбачає порядок дій при різноманітних аваріях.


Запрошуємо на вебінар від NAKIVO, на якому експерти розкажуть про основні принципи створення ефективного плану післяаварійного відновлення.

Отримайте безкоштовний чек-ліст зі створення плану післяаварійного відновлення, щоб забезпечити безперебійну роботу вашого бізнесу.


Відвідавши вебінар, ви автоматично станете учасником розіграшу одного з двох подарункових карт Amazon на $50. Розіграш відбудеться наприкінці онлайн-заходу.

План вебінару:

 • Ключові поняття післяаварійного відновлення (DR);
 • Вплив простоїв на бізнес;
 • Рекомендовані методи післяаварійного відновлення;
 • Переваги спеціалізованого рішення для післяаварійного відновлення;
 • Можливості та переваги функції Site Recovery;
 • Технічна демонстрація;
 • Питання та відповіді.

Немає можливості бути присутнім?

Отримайте слайди презентації електронною поштою після закінчення вебінару!

Спікер

ЮРІЙ ГРИГОР’ЄВ

ЮРІЙ ГРИГОР’ЄВ

Директор з продажу та розвитку бізнесу компанії NAKIVO

Registration
Mobile Marketing
+