fbpx

Representative offices 

Request callback
btn

Міжнародна конференція «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online»!

Міжнародна конференція «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online» Conference

11.02.2021

09:00 - 18:00 (GMT +3)

on-line

Registration
Міжнародна конференція «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online»

Запрошуємо взяти участь в Міжнародній конференції «Go Digital - 2021: прискорення & міграція. Гроші йдуть в Online»!

Захід, який покликаний висвітлити проблеми інформаційних інфраструктур в банках і фінансових компаніях, як складної багатогранної екосистеми, яка потребує посиленого захисту від просунутих загроз.

iIT Distribution, як одна з провідних незалежних компаній в області CyberSecurity, яка допомагає банкам і небанківським фінансовим компаніям з розв'язання проблем в області інформаційної безпеки, запобігання стійких атак, дотриманні нормативних вимог, виступить в ролі офіційного партнера заходу та поділиться своїми знаннями з кібербезпеки з учасниками.

Питання, які будуть розглянуті на конференції:

  • Розумна автоматизація. Електронний документообіг та оптимізація бізнес процесів,на основі технологій CRM, ERP, BPM, BPA для фінансово - кредитних установ.
  • Міграція банків та небанківських фінансових установ в Cloud. Big Data, IoT. Можливості мобільного та інтернет банкінгу.
  • Запровадження інструментів дистанційної ідентифікації клієнтів та дистанційного складання договорів. Управління даними.

Тема доповіді:

«Огляд мережевої документації та автоматизації від компанії NetBrain»

Тарас Андрієвський розповість про мережеву документацію та автоматизацію від компанії NetBrain. Ця технологічна платформа створена таким чином, щоб інженери мали повну видимість гібридних середовищ, а також можливість легко їх автоматизувати під робочі IT-процеси. NetBrain дозволяє отримати функціональний та всебічний аналіз фізичних, віртуальних та програмно-визначених мереж організації.
As an official distributor and partner of NetBrain, we will deeply explore the issue of automation and response to events with NetBrain, as well as the key capabilities and tools of the platform.

Доповідач

Тарас Андрієвський

Тарас Андрієвський

Network Engineer iIT Distribution

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ

en_GBEnglish
ukUkrainian ru_RURussian en_GBEnglish