fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn
Webinar

Nakivo Backup & Replication: функції та стратегії відновлення після атак програм-вимагачів

Registration

23.11.2021

11:00 - 12:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

Зловмисники поруч. Уявіть свої емоції від раптової атаки хакерів, яка призвела не тільки до крадіжки ваших цінних конфіденційних даних, а й до їх безслідного зникнення. Ця лячна перспектива змусить застигнути кров в жилах будь-кого.


Але панікувати не варто, адже ви не мусите бути беззбройним. З резервним копіюванням та післяаварійним відновленням від NAKIVO назавжди забудьте про страх безслідної втрати критично важливої інформації. Зробіть безпрограшну ставку на новітні продумані підходи до оновлення системи після атак програм-вимагачів та інших витончених порушень із Nakivo Backup & Replication.


Запрошуємо наших партнерів на безкоштовний вебінар, організований сумісними зусиллями компаній iIT Distribution і Nakivo.

Юрій Григор’єв, директор з продажу та розвитку бізнесу, і Нік Лучков, директор технічної підтримки з питань продажу компанії, проведуть віртуальний тур крізь переваги та виняткові можливості передових швидких, комплексних, надійних і при цьому вкрай доступних рішень NAKIVO.

На вебінарі дізнайтеся про:

  • Підхід компанії до впровадження функцій резервного копіювання у свої рішення та їх можливості;
  • Як саме NAKIVO забезпечують миттєве відновлення даних і безперебійне аварійне відновлення;
  • Які нові функції готує для користувачів NAKIVO Backup &Replication версій v4, v10.5;
  • Які програми та акції чекають на партнерів.


Крім зазначеного, слухачі матимуть можливість стати свідками ефективності рішень NAKIVO, завдяки демонстрації, а також взяти участь в Q&A-сесії.

Відкриємо таємницю: усі учасники вебінару отримають унікальну можливість взяти участь у майбутньому закритому воркшопі від компанії NAKIVO.

Speakers

Юрій Григор’єв

Юрій Григор’єв

Директор з продажу та розвитку бізнесу компанії NAKIVO

Нік Лучков

Нік Лучков

Директор технічної підтримки з питань продажу компанії NAKIVO

Registration
Mobile Marketing
+
en_GBEnglish