fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn
Webinar

NAKIVO Backup & Replication v10.6: Нові можливості для першокласного захисту даних

Registration

23.06.2022

11:00 - 12:00 (GMT +3)

on-line

Registration Registration

iIT Distribution запрошує відвідати вебінар, організований спільно з компанією Nakivo – розробником рішень для резервного копіювання та відновлення!


Розширте свій кругозір у галузі резервного копіювання й відновлення та отримайте шанс виграти подарункову карту на 50$!


Ландшафт кіберзагроз змінюється з кожним днем, що є каталізатором розвитку технологій захисту. Задля забезпечення надійного збереження цінних даних, компанія NAKIVO впроваджує нові функції для покращення свого рішення NAKIVO Backup & Replication для безперервного резервного копіювання та швидкого відновлення віртуальних машин.


Цей вебінар буде корисним користувачам, які прагнуть забезпечити свій бізнес надійним, стійким і доступним у керуванні рішенням.


Не давайте можливості злочинцям поцупити ваші дані та вимагати за них викуп! Подбайте про надійне рішення, яке дозволить вам продовжувати працювати з клієнтами навіть під час кібератаки.


Приєднуйтеся до вебінару від iIT Distribution and NAKIVO й оцініть переваги нової версії ефективного та легкого в управлінні рішення, що забезпечує захист критично важливих даних, програм та бізнес-додатків.


Познайомитися ближче з рішеннями NAKIVO

Про що будемо говорити на вебінарі:

  • Прогнози в галузі резервного копіювання: ефективна боротьба з програмами-вимагачами за рахунок використання стрічкових накопичувачів, цілодобової доступності та післяаварійного відновлення
  • Технічний огляд оновлених функцій NAKIVO Backup & Replication v10.6 Web-ресурси NAKIVO: рекомендації щодо використання
  • Переваги та недоліки моніторингу VMware
  • Демонстрація та Q&A-сесія

СПІКЕРИ

Юрій Григор'єв

Директор з продажу та розвитку бізнесу компанії NAKIVO

Inna Lazarenko

Інженер з продажів компанії iIT Distribution

Registration
Mobile Marketing
+