fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn
Webinar

Вебінар для партнерів: Як забезпечити собі частку ринку SASE за допомогою Lookout Security Platform

Registration

18.01.2022

12:00 - 13:00 (GMT +2)

on-line

Registration Registration

SASE — один з висхідних трендів у мережевій галузі, який активно набирає обертів.


SASE – це об'єднання можливостей SD-WAN і служб мережевої безпеки, включаючи брандмауер наступного покоління (NGFW), безпечний веб-шлюз (SWG), доступ до мережі з нульовою довірою (ZTNA) та служби хмарної безпеки (CASB), у єдину модель обслуговування клієнтів.


За прогнозами Gartner, розмір глобального ринку послуг безпечного доступу (SASE) зросте з 1,2 млрд доларів США (у 2021 році) до 11 млрд (до 2024 року). Ключові фактори, що сприяють зростанню ринку, включають поширення віддаленої роботи після спалаху пандемії у поєднанні з дедалі більшою потребою в об'єднаній архітектурі мережевої безпеки.


Саме тому прийшов час відкрити для себе переваги співпраці з Lookout, першим і єдиним вендором рішень для кіберзахисту, що об'єднав мобільну безпеку і SASE в єдину платформу! Забезпечте своїх клієнтів інтегрованим рішенням, здатним захистити дані як на кінцевих точках, так і в хмарі, з урахуванням принципів конфіденційності.


На вебінарі від Lookout and iIT Distribution дізнайтесь, як найефективніше розв'язувати проблеми ваших клієнтів, задовольняючи їхні потреби в безпеці та прискорюючи при цьому зростання вашого бізнесу шляхом збільшення продажів та джерел доходу.


Приєднуйтесь до нас 18 січня о 12:00, щоб з'ясувати, як стати частиною прогнозованого ринку SASE обсягом $11 млрд – лише разом із Lookout.


Дізнатися більше про співпрацю з Lookout.

На вебінарі ми обговоримо:

  • Можливості Lookout Security Platform;
  • Шляхи збільшення прибутку вашого бізнесу;
  • Чому вам варто стати партнером Lookout та що робить цю компанію унікальною.

Спікер

Jasin Mehovic

Jasin Mehovic

Senior Channel Account Manager DACH & Eastern Europe

Registration
Mobile Marketing
+