fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Компанія Inspur

Solutions

Inspur – величезна IT-група, провідний виробник і постачальник серверного обладнання, систем зберігання даних і послуг у сфері хмарних обчислень. Компанія є абсолютним лідером китайського ринку AI-серверів та постачальником серверів №3 у світі (згідно з оцінками IDC та Gartner).


Inspur став одним з перших китайських IT-брендів, який вже понад 50 років зберігає вірність своїй стратегії розвитку, орієнтованій на інновації. Таким чином компанія стимулює поширення інформаційних технологій та впровадження інтелектуальних рішень у багатьох виробничих напрямках.


Всесвітньо відомий як своїм апаратним, так і програмним забезпеченням, Inspur пропонує продукти та послуги, що задовольняють технологічні потреби державних органів та комерційних підприємств більш ніж у 100 країнах та регіонах.Показово, що саме команда Inspur самостійно розробила перший у Китаї сервер для критично важливих завдань – К1, що зробило її п'ятою компанією у світі, яка опанувала передові технології виробництва висококласних серверів.


СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ

  • Inspur є членом багатьох авторитетних міжнародних організацій, включаючи Open Stack, SPEC and TPC;
  • За останні роки Inspur встановила понад 80 рекордів у різноманітних тестах, таких як TPC-E, TPC-H, SPECAppServer and SPECPower;
  • Inspur має понад 1000 великих та середніх торгових агентів та понад 1000 партнерів по всьому світу. Науково-дослідні лабораторії та заводи компанії розташовані в Америці, Японії та Гонконгу, а її філії та демонстраційні центри представлені у 26 країнах;
  • Продукти та рішення Inspur широко використовуються у глобальних центрах обробки даних, центрах високопродуктивних обчислень, фінансовій та освітній сферах, а також в інтелектуальних системах державного управління;
  • Наряду зі створенням колаборацій з компаніями зі списку Fortune 500, включаючи Cisco, IBM, Microsoft, LG, Ericsson and Diebold Nixdorf, Inspur також організувала стратегічне партнерство з Intel, SAP, VMWARE, NIVIDIA, REDHAT та іншими.


iIT Distribution is the official distributor of , provides distribution and promotion of solutions in Ukraine, Kazakhstan, Uzbekistan and Georgia, as well as professional support for their design and implementation.

Inspur розширює можливості Розумного Майбутнього через Інновації: дізнайтеся більше про технологічні досягнення та шлях розвитку компанії!

Request for product demonstration or testing
A10 NetworksArubaAutomoxCossack LabsCrowdStrikeGTB TechnologiesInfinidatInfodasКомпанія InspurInstanaLabyrinthLepideLookoutNakivoNetBrainКомпанія Picus SecurityRedSealSafe-T
Mobile Marketing
+