fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Inspur AS2600G2 – це гібридне сховище початкового рівня для структурованих та неструктурованих корпоративних додатків.

Request a demo
Перевага №1: Об'єднане сховище

Об'єднані функції SAN та NAS

Одне сховище підтримує послуги як на рівні блоків, так і на рівні файлів. Це допомагає спростити архітектуру центру обробки даних, знизити витрати на експлуатацію та обслуговування та задовольнити різні потреби бізнесу.

Конвергенція протоколів

Підтримуються протоколи iSCSI and FC для задоволення вимог до сховища різних програм, таких як бази даних, загальний доступ до файлів, хмарні обчислення.

Перевага №2: Інтелектуальне програмне забезпечення

Інтелектуальна локальна реплікація

Три локальні механізми захисту даних: клонування, моментальні копії, резервне копіювання. Це поєднання здатне задовольнити потреби, що виникають при тестуванні, розробці, аналізі та резервному копіюванні додатків. Цей механізм ефективно заощаджує простір у сховищі та знижує інвестиційні витрати.


Інтелектуальне дзеркалювання томів

При використанні дзеркалювання у тома може бути дві копії. Це забезпечує безперебійний доступ програми до потоків введення-виводу при пошкодженні однієї з копій.


Інтелектуальне багаторівневе зберігання

Дані, що активно використовуються, можна оперативно переносити між різними сховищами, щоб оптимізувати вартість та продуктивність сховища, а також підвищити рентабельність інвестицій клієнтів.

Інтелектуальна гетерогенна віртуалізація

Дозволяє використовувати сторонні ресурси для зберігання та сформувати єдиний пул віртуальних ресурсів. Забезпечує захист даних і перенесення даних між сховищами.


Інтелектуальне економне виділення ресурсів

Виділення ресурсів не обмежується фізичним простором. Підтримується виділення ресурсів за запитом для скорочення початкових вкладень та підвищення ефективності використання ресурсів сховища.


Програмне забезпечення інтелектуального управління

Підтримується єдине керування системами серії G2. Крім того, вбудована інтелектуальна система управління технічним обслуговуванням допомагає знизити пов'язані витрати та підвищити ефективність.

Перевага №3: Сучасна архітектура

Архітектура з горизонтальним масштабуванням

Підтримує оперативне горизонтальне розширення до 8 контролерів, що дозволяє клієнтам лінійно нарощувати ресурси сховища відповідно до мінливих бізнес-потреб.

Висока доступність

Використовується повністю резервована архітектура, модульна резервована кеш-пам'ять та архітектура контролерів «active-active».

Висока масштабованість.

Підтримка до 2400 накопичувачів та 8 контролерів, максимальний обсяг кеш-пам'яті – 256 ГБ.

Інтелектуальна кеш-пам'ять

Підтримка механізму «active-active» дозволяє підвищити загальну продуктивність сховища та усунути вузькі місця у складних прикладних середовищах.

Learn more about Inspur Hybrid Flash Storage AS2600G2 та його технічні характеристики!

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+