fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Nakivo Backup & Replication Virtual & Cloud Platform

Комплексне рішення для резервного копіювання, що забезпечує всебічний захист ваших віртуальних машин та постійну готовність даних до відновлення. Забезпечте миттєве та надійне відновлення – як повне, так і вибіркове, та заощадьте час і кошти на адміністрування захисту даних, щоб зосередити зусилля на основній діяльності вашого бізнесу.

Request a demo

NAKIVO Backup & Replication дає компаніям можливість спрощувати захист даних, підвищувати продуктивність резервного копіювання віртуальних машин та забезпечувати миттєве та надійне відновлення як повне, так і вибіркове.


NAKIVO Backup&Replication створює узгоджені резервні копії віртуальних машин на рівні образів. Режим обліку стану програм забезпечує узгодженість та готовність до відновлення даних у програмах, наприклад у Microsoft Exchange, Active Directory, SQL та SharePoint.

Всі завдання резервного копіювання віртуальних машин використовують Changed Block Tracking (CBT) від VMware або функцію Resilient Change Tracking (RCT) в Hyper-V, щоб швидко виявляти блоки даних, що змінилися. У резервний репозиторій (Backup Repository) переносяться лише зміни (інкременти). Завдяки цьому копіювання відбувається швидше і потребує менше місця.


Ви можете миттєво відновлювати потрібні файли та об'єкти програм. Функція гнучкого безагентного вибіркового відновлення не вимагає спочатку відновлювати всю віртуальну машину. Якщо час відновлення вкрай обмежений, функція Flash VM Boot дає можливість завантажувати віртуальну машину з резервної копії як для відновлення, так і для тестування в ізольованому програмному середовищі. Щоб швидко відновити робоче навантаження, не доведеться запускати повне відновлення віртуальної машини.

NAKIVO Backup & Replication для VMware

MAIN BENEFITS OF THE SOLUTION

Резервне копіювання різних віртуальних машин:

Створюйте резервні копії віртуальних машин VMware, Hyper-V, Nutanix AHV.

Автоматизація завдань:

Політики резервного копіювання допоможуть автоматизувати захист віртуальних машин та заощадити ваш час та зусилля.

Миттєве вибіркове відновлення:

Ви можете миттєво відновлювати резервні копії файлів і об'єктів програм, що пройшли дедуплікацію.

Розширене створення резервних копій:

Переносьте резервні копії на стрічкові накопичувачі, у віддалені сховища або у хмарні Amazon/Azure/Wasabi.

Висока продуктивність:

Швидкість резервного копіювання може зрости вдвічі коштом зниження потреб в обсягах сховища.

Гарантія відновлення:

Миттєво завантажуйте віртуальні машини з резервних копій без відновлення.

NAKIVO Backup & Replication для Hyper-V

Скорочення обсягів даних

Зростання потреб в обсягах сховищ може створювати суттєве навантаження на організацію, якщо віртуальні машини потрібно резервувати щодня. NAKIVO Backup & Replication може значно зменшити потреби в обсязі сховища, необхідного для резервних копій.


У рішенні доступні вбудовані технології скорочення оброблюваних даних, наприклад інкрементне резервне копіювання, стиснення та дедуплікація даних, а також виключення файлу підкачки та блоків, що не використовуються, з резервних копій віртуальних машин. Більш того, NAKIVO може автоматично дедуплікувати всі резервні копії віртуальних машин, що зберігаються у репозиторії. Надалі програмне рішення стискає дедупліковані блоки, що ще економить простір.


Все це прискорює передачу даних та дозволяє раціональніше використовувати простір у сховищі.

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish