fbpx

Representative offices 

Request callback
btn

NetBrain Dynamic Network Documentation

Документуйте роботу тисяч застосунків "від і до". Автоматична документація мереж, завдяки Dynamic Maps, забезпечує наскрізну видимість усіх критичних потоків даних.

Order a demo - version

Динамічно документуйте структуру мереж

Рішення NetBrain визначає топологію вашої мережі та документує площину контролю, включаючи конфігурацію Рівня-2 та Рівня-3. Переглядаючи карту ви можете динамічно візуалізувати будь-який аспект структури мережі.

    • Задокументуйте і надайте спільний доступ для "know-how" спеціалістів.

    • Дайте кожному експерту вашої команди можливість взяти участь в освоєнні нових технологій або розв'язанні складних проблем.

    • Документуйте специфічні знання, які збережено тільки в головах ваших експертів і зробіть їх доступними через детальні інструкції.

The main advantages of a solution

Миттєве розпізнавання кібератаки:

Тої ж миті, як ваша система виявляє стороннє втручання, ви отримуєте сповіщення про потенційну атаку - ще до того, як на проблему зверне увагу ваш IT-спеціаліст, Just In Time Automation складає карту маршруту атаки.

Документування складної структури дата центру:

NetBrain Dynamic Documentation надає можливість динамічно визначати структуру та проводити документування найскладніших багатокомпонентних інфраструктурних комплексів, таких як Cisco ACI та VMware NSX.

Автодокументація офісу з 1 000 підрозділів:

Повна документація усього вашого середовища може бути виконана за першої потреби. Потрібно надати діаграми та звіти про елементи інфраструктури для аудиту кібербезпеки? Виконайте експорт до Visio, Word чи Excel.

en_GBEnglish
ukUkrainian ru_RURussian en_GBEnglish