fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

6 афер, які слід уникати в ці новорічні свята: добірка рекомендацій від Panda Security

News

Різдвяні та новорічні свята – час радості та добра, але, на жаль, не для кіберзлочинців. Велика кількість порушників використовує Різдво як вдалу можливість націлитися на ще більшу кількість жертв, розширюючи вектори своїх атак.


Щоб ви не втрачали своєї пильності, нагадаємо вам про шість видів шахрайства, яких слід остерігатися цього святкового сезону, а також пропонуємо ознайомитися зі статтями-рекомендаціями від компанії Panda Security:


Фішингові листи

Фішингові листи – це неймовірно ефективний спосіб обманом змусити людей, які нічого не підозрюють, завантажити шкідливе ПЗ або розкрити свої конфіденційні листи. Свята – джерело інфоприводів для створення переконливих тематичних листів-пасток. Докладніше про те, як розпізнати фішинговий лист, ви можете дізнатися here.


Шахрайство у сфері IT-підтримки

Це шахрайство передбачає спробу залякати вас, щоб ви безперешкодно передали аферистові контроль над своїм комп'ютером та особисті дані. Зловмисник повідомить вас про те, що ваш пристрій заражений і що він, очевидно, зможе допомогти розв’язати проблему миттєво, завантаживши програму підтримки. Ось тут і починаються проблеми. Читайте докладніше.


Телефонне шахрайство, пов'язане з Amazon

Одного дня на ваш особистий номер можуть зателефонувати – і ви почуєте записане повідомлення від відділу боротьби з шахрайством Amazon з інформацією про дорогий товар, який щойно був замовлений вашим коштом. Якщо ви не впізнаєте транзакцію (а ви, звичайно, її не впізнаєте), вам запропонують натиснути 1, щоб повідомити про проблему. Після цього вас з'єднають з агентом, який здійснить запит ваших банківських реквізитів для повернення грошей, але ці дані будуть використовуватися лише для того, щоб спустошити ваш банківський рахунок. Дізнайтесь більше про те, як боротися з телефонним шахрайством тут.


Підроблені вебсайти

Шахраї щороку створюють тисячі підроблених сайтів. Вони справді дуже схожі на відомі магазини електронної комерції та здатні викликати довіру покупця, але жодного з товарів, представлених у каталозі, насправді не існує. Шахраї таким чином просто намагаються, знову ж таки, отримати дані вашої кредитної картки. Дізнайтесь більше про підроблені вебсайти тут.


Malware в електронних листівках

Електронні листівки швидші, простіші та екологічніші за паперові. Вони стають все більш популярним способом привітати друзів і близьких зі святами. Шахраї надсилають підроблені електронні листи з проханням натиснути на посилання, щоб одержувач відкрив листівку та завантажив програму встановлення шкідливого ПЗ.


Шахрайство, пов'язане з темою Covid-19

Отримали дзвінок або електронний лист, в якому вам повідомили, що ви вступили в контакт з людиною, яка має позитивний результат тесту на Covid? Зазвичай у таких ситуаціях вас можуть попросити назвати своє ім'я та адресу. Але якщо вас підштовхують до надання фінансових даних або просять здійснити платіж – ви маєте справу з шахраєм.


Сподіваємося, ці підказки допоможуть вам не стати жертвою злочинів у новому році. До того ж ви маєте можливість значно підвищити ефективність свого захисту за допомогою антивірусних ПЗ Panda Security. Замовляйте демоверсію програм, що зацікавили вас, на нашому сайті.

Дізнатись більше про рішення від компанії Panda Security.


iIT Distribution пам'ятає про сучасні ризики інформаційної безпеки та допомагає покращити кіберситуацію в багатьох компаніях, адже ми не лише забезпечуємо постачання ПЗ та технічного обладнання, але й надаємо повний комплекс послуг із супроводу проєктів.

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish