fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Acra Community Edition 0.90.0: шифрування у SQL та NoSQL базах даних без додаткового програмування

Release

У новому релізі Acra – рішення для захисту SQL та NoSQL баз даних – компанія Cossack Labs зробила доступними цілу низку преміальних інструментів для захисту даних.


«Наша місія – надати розробникам можливість створювати безпечні продукти будь-якого масштабу і на будь-якому ринку, тому ми вирішили зробити відкритими всі основні засоби безпеки, які протягом багатьох років були доступні лише комерційним клієнтам», – сказав Євген Пілянкевич, технічний директор Cossack Labs.


Acra створена для забезпечення захисту даних у сучасних розподілених додатках, хмарних рішеннях та базах даних – з урахуванням робочих процесів та інтересів архітекторів, розробників, опсів та спеціалістів з безпеки.

Acra може бути особливо корисним у тих індустріях, де дотримання вимог у галузі безпеки даних має підвищене значення, наприклад: фінтех, SaaS, великі хмарні програми тощо.


Acra Community Edition 0.90.0, включає такі просунуті інструменти, як:

  • Шифрування даних на рівні поля таблиці (field-level encryption),
  • Прозоре шифрування для SQL баз,
  • Encryption-as-a-service для NoSQL баз,
  • Пошук за зашифрованими даними без необхідності їх попереднього розшифрування (secure search over encrypted data),
  • Виявлення шкідливих запитів до бази даних (database request firewall) та запобігання витоку даних (data leakage prevention) тощо.

Читайте про всі доступні функції Acra Community Edition.


Acra Community Edition 0.90.0 можна завантажити з репозиторію на GitHub і запустити без необхідності додаткового програмування, що ідеально підходить для невеликих продуктів, команда яких готова самостійно здійснювати конфігурацію та деплой.

Водночас для вирішення більш складних завдань, що виникають у міру зростання та розвитку інфраструктури, в Acra передбачені пакети Acra CE services and Acra Enterprise Edition.


Acra Enterprise Edition спеціально оптимізований під великі програми та інфраструктури з підвищеними вимогами до безпеки. Управління політиками, бібліотеки для клієнтських програм, більш зручна інтеграція у великі системи, управління ключами згідно NIST SP 800-57, підтримка KMS/HSM та багато іншого.

Читайте про функції, доступні в Acra Enterprise Edition.


iIT Distribution – офіційний дистриб’ютор компанії Cossack Labs. Ми не лише постачаємо програмні забезпечення та технічне обладнання, а й надаємо повний комплекс послуг із супроводу проєктів. Первісну експертизу та оцінку проводять висококваліфіковані фахівці, чий рівень підтверджений сертифікатами вендорів.

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish