fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Global Threat Report 2021 від CrowdStrike вже доступний українською мовою!

News

Ексклюзивно на вітчизняному ринку кібербезпеки компанія iITD пропонує україномовну версію Звіту про глобальні загрози 2021!

Звіт про глобальні загрози від компанії-лідеру галузі захисту кінцевих точок CrowdStrike – це один з найочікуваніших поглиблених експертних аналізів основних тенденцій та напрямів кіберзагроз за весь останній рік. Дізнайтеся імена найнебезпечніших кіберзловмисників сучасності та отримайте інформацію про ефективні методи протистояння найбільш масштабним загрозам цього і наступного року.


Звіт представляє актуальні дані розширеного аналізу команди CrowdStrike Threat Intelligence й висвітлює найбільш важливі глобальні події та тенденції останнього року.

CrowdStrike Threat Intelligence – це дані, які збираються, обробляються та аналізуються командою розвідки CrowdStrike для розуміння мотивів, цілей та поведінки суб'єктів загроз. Саме такий аналіз дозволяє приймати більш швидкі, більш обґрунтовані, підкріплені перевіреною інформацією рішення у сфері безпеки та змінювати свою поведінку з реактивної на проактивну.


Відкрийте для себе світ кіберзлочинності та погляньте на атаки очима кіберпорушників, познайомившись зі сценаріями реальних злочинів та тенденціями тактик, технік і технологій суб’єктів атак, що постійно розвиваються. Окрім зазначеного, Global Threat Report 2021 надасть вам рекомендації щодо того, як саме забезпечити стійкий захист вашої організації в наступному році.


Які теми охоплює Звіт про глобальні загрози 2021 від CrowdStrike?

  • Пандемія COVID-19 та її вплив на кібербезпеку.
  • Розширення діяльності Big Game Hunting і її націлення на сектор охорони здоров'я.
  • Масштабні цільові атаки та операції, здійснювані Китаєм, Іраном, КНДР, Росією та іншими державами.
  • Ключова роль брокерів доступу в екосистемі eCrime.
  • Як суб’єкти ransomware переймають методи вимагання.
  • Рекомендації щодо ефективної протидії сучасним загрозам.

Back

CrowdStrike Global Threat Report 2021

Заповнюйте форму, щоб отримати Звіт про глобальні загрози 2021 року від CrowdStrike!

loader
Mobile Marketing
+
en_GBEnglish