fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

iIT Distribution – офіційний дистриб'ютор компанії Nakivo!

Release

Команда iIT Distribution рада оголосити про підписання дистриб'юторської угоди з компанією NAKIVO!

Відтепер ми відкриваємо доступ до придбання передових продуктів NAKIVO на територіях України, Казахстану, Грузії та Узбекистану із забезпеченням підтримки у проєктуванні та впровадженні обраних вами рішень.


NAKIVO – компанія, що розробляє програмне забезпечення для захисту даних, резервного копіювання та відновлення віртуальних машин для корпоративного ринку. Її рішенням довіряють провідні світові бренди, такі як Cisco, Radisson, DHL, Siemens, Honda, Coca-Cola. Понад 19 000 компаній по всьому світу оцінили рішення NAKIVO Backup & Replication, покликане захищати критично важливі дані у віртуалізованих і гібридних середовищах. А близько 300 постачальників хостингових, адміністративних та хмарних послуг нині використовують програмне забезпечення NAKIVO для надання VM BaaS, RaaS та DRaaS своїм клієнтам.


NAKIVO Backup & Replication

Збережіть свій час та гроші, скориставшись передовим комплексним рішенням для резервного копіювання, реплікації та оновлення фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS-інфраструктур. Продукт легко інтегрується у ваше середовище, знижуючи витрати на керування системою, а також підвищує рівень інформаційного захисту та швидко відновлює ваші дані.NAKIVO Backup & Replication – швидке, доступне та надійне рішення як для малого та середнього бізнесу, так і для великих підприємств. Створене з урахуванням принципів автоматизації та стабільності, воно пропонує функціональність корпоративного рівня, але при цьому продукт є вкрай легким та простим у використанні завдяки інтуїтивно зрозумілому веб-інтерфейсу, який здатний забезпечити спрощене адміністрування.

"Ми встановили та налаштували NAKIVO Backup & Replication за кілька хвилин. Усі необхідні компоненти — наприклад, база даних — вже були там, всі функції працювали з коробки, і нам не довелося встановлювати жодних агентів. Щобільше, у порівнянні з нашим попереднім рішенням для резервного копіювання віртуальних машин, NAKIVO Backup & Replication виявився простішим і гнучкішим", - каже Роланд Каліджуран, IT-фахівець Radisson.


Дізнайтеся про рішення від NAKIVO детальніше.

Згідно з відгуками клієнтів на Gartner Peer Insights рішення отримало оцінку 4,9️ з 5 можливих!

Перевірте ефективність та надійність рішень компанії NAKIVO особисто. Надсилайте запит на отримання демоверсії рішень та замовляйте тестування продуктів через форму зворотного зв'язку на сайті або звертайтеся за нашими контактами!

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish