fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

На CS² DAY виступлять представники державного сектору: Віктор Жора та Олександр Галущенко!

Conference

А ви знали, що на Перший Щорічний Форум з Кібербезпеки CS² Day завітають представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України and Національного координаційного центру безпеки при Раді національної безпеки і оборони України?

Один з наших поважних гостей – Заступник Голови Держспецзв’язку Віктор Жора – під час своєї промови поділиться зі слухачами ексклюзивною інформацією про новий проєкт для захису держави від кібератак: Кіберцентр UA30!

Тема виступу: «Кіберцентр UA30 і роль Держспецзв’язку в системі кібербезпеки України»


Що цікавого можна дізнатися про нашого спікера?

Віктор Жора в якості інженера, а потім керівника проєктів брав участь у створенні комплексних систем захисту інформації загальнодержавного значення. Він довгий час забезпечував кібербезпеку виборчих процесів, більше того, був одним з основних захисників серверу ЦВК під час кібератаки на президентських виборах 2014 року. Тому гостям заходу тим паче буде цікаво почути, як настільки невипадкова для кібербезпеки людина оцінює становище державного сектору та перспективи розвитку систем кіберзахисту.

«Може, у кіберНАТО ми будемо швидше, ніж у реальному», – зазначає В. Жора в інтерв’ю з Укрінформ.


Віктора Жору також можна назвати «цифровим амбасадором», що робить свій значний внесок у процес державної цифрової трансформації, цифрового розвитку і цифровізації. Що ж думає експерт про ефективність роботи славнозвісного українського електронного сервісу державних послуг «ДІЯ»?

«Швидкість та обсяг трансформації, які ми спостерігаємо за всього лише останній рік, протягом якого працює Дія, неспівмірні із тим, що було раніше», – цитата Віктора Жори з інтерв’ю Укрінформ.


Як експерт коментує сьогоднішнє становище кібербезпеки та динаміку появи нових кіберінцидентів:

«Ми постійно відчуваємо небезпеку. І ті звіти про кіберінциденти, про атаки, які ми формуємо, і ті дані, які ми щоденно збираємо, вони свідчать про те, що кількість інцидентів зростає з дня на день. І в Україні, зокрема. Ми є частина глобальної тенденції, але у нас є своя локальна історія. Ми бачимо ці всі атаки. Вони відбуваються постійно. Ну це добре, що поки що вони не призвели до якихось руйнівних наслідків, але ми весь час напоготові», – В. Жора, інтерв’ю з Укрінформ.


Водночас з оголошенням імені нашого наступного поважного спікера-представника державного сектору нагадуємо: Перший Щорічний Форум з Кібербезпеки відбудеться 24 вересня в івент-холі PMHUB!Реєструйтеся на офіційному сайті заходу!


І нарешті, ми раді повідомити, що на CS² Day з промовою виступить Олександр Галущенко, провідний інспектор НКЦК при Раді національної безпеки і оборони України – першого робочого органу РНБО, що був створений після потужних атак, яких зазнала Україна за останні роки.

Вперше в історії незалежної України НКЦК здійснила комплексний огляд сектору безпеки і оборони, на основі якого прийняла систему стратегічних документів безпекового і оборонного планування.


Тема виступу: «Система обміну індикаторами НКЦК РНБО. Як почати довіряти Державі?»

Олександр Галущенко поділиться винятковою інформацію про суть роботи платформи обміну індикаторами компрометації між об’єктами критичної інфраструктури та органами державної влади, користувачі яких будуть заздалегідь підключені (за умови укладання окремого Меморандуму). Що важливо, отримані дані дозволять кардинально підвищити рівень обізнаності технічних спеціалістів органів державної влади.


Олександр Галущенко про раціональну оцінку та усвідомлення нових ризиків для інформаційної безпеки у своїй статті для новинного онлайн-ресурсу NV.UA пише:

«За традицією, що склалася, ми завжди думаємо, що все погане відбувається десь там, далеко, і нас не торкнеться. Що ми відсидимося в своїх «нірках» і нас не зачепить. Але не в цьому випадку. Вже зараз ми бачимо зміну пріоритетів ринку в сфері ІТ-безпеки: продукти, які раніше здавалися першорядними і важливими, поступилися своїм місцем іншим, які знаходяться в кінці списку пріоритетів. Подібні зміни нас чекають у всіх сферах діяльності. Потрібно вчитися пристосовуватися. Ми живемо в реальному світі, і у нас немає можливості заново пройти рівень, як в грі. Всі наші рішення можна приймати тільки один раз, і всі вони будуть мати наслідки. Без можливості «відкату». Пам'ятайте про це».


Company iIT Distribution пам'ятає про сучасні ризики інформаційної безпеки та допомагає покращити кіберстановище багатьох компаній, адже ми не тільки забезпечуємо постачання ПЗ і технічного обладнання, а й надаємо повний комплекс послуг із супроводу проєктів. Первісну експертизу та оцінку проводять висококваліфіковані фахівці, чий рівень підтверджений сертифікатами вендорів. Ми можемо запропонувати комплексні рішення для побудови ІТ-інфраструктур та їх обслуговування. Крім цього, iITD регулярно проводить вебінари з питань кібербезпеки, шифрування, запобігання витоків конфіденційної інформації.

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish