fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

На завершення знайомства з партнерами заходу CS² DAY представляємо компанію-системного інтегратора – CS Consulting!

Conference

Під кінець нашого знайомства з партнерами CS² DAY хочемо представити вам українську компанію-системного інтегратора – CS Consulting!


Спеціалісти CS Consulting допомагають клієнтам зміцнювати свої позиції безпеки, надаючи необхідні послуги та рішення для запобігання успіху потенційної кібератаки. Вони мають у своєму портфелі рішень лише перевірених, провідних світових постачальників кращих програмних забезпечень.


«Prevent cyber attacks before they happen», – девіз, що виражає непохитну філософію компанії.

Слід пам’ятати: за останні роки ландшафт безпеки різко змінився, і це означає, що сьогодні атаки стали більш поширеними, наполегливими та хитромудрими, ніж будь-коли. Вони легко оминають і завдають тотальної шкоди традиційній архітектурі безпеки. Отже, щоб захистити своє підприємство, ви повинні бути максимально обізнаними щодо того, що відбувається в вашій IT-інфраструктурі, виявляти та керувати неминучими порушеннями, а також забезпечувати безперервність бізнесу та дотримання compliance.


Таким чином, у стратегії побудови безпеки підприємства повинні бути присутні дві моделі:

  • реактивна модель – пошук зовнішніх і внутрішніх загроз, моментальна реакція, вибудовування оборонної стратегії;
  • проактивна модель – виявлення та попередження.

Основна ціль компанії CS Consulting полягає в тому, щоб допомогти своїм клієнтам вбудувати проактивний пазл в загальну концепцію безпеки.


Питання про те, чи зіткнетесь ви з кібератакою більше не є актуальним. Тепер справжня непевність полягає лише в тому, коли саме ви зіткнетесь з нею.

Пріоритетним завданням моделі захисту з проактивним виявленням шкідливої діяльності у вашій мережі (Threat Hunting), на яку робить ставку компанія, є зменшення інтервалу часу між проникненням в систему і його виявленням – dwell time.


Беручи до уваги кіберризики нашого сьогодення, компанія постійно вдосконалюється та прагне надати кращий сервіс з побудовою довгих взаємовигідних відносини зі своїми партнерами. Їх цінність – це компетенція інженерів, сейлів та команди бек-офісу. Взаємовідносини CS Consulting з клієнтами можна назвати максимально легкими, адже ця компанія – доволі гнучка у багатьох питаннях і має відкриту та прагматичну культуру.

Вже в ЦЮ П'ЯТНИЦЮ ми чекатимемо вас о 9:30 у PMHUB на Першому Щорічному Форумі з Кібербезпеки!
Завтра – останній день реєстрації, зволікати немає час! Переходьте на сайт CS² DAY!


Company iIT Distribution спеціалізується на забезпеченні кібербезпеки, захисті конфіденційних даних, наданні сервісів з інтеграції від лідерів ринку. Серед наших партнерів – такі відомі компанії, як A10 Networks, Cossack Labs, NetBrain, Panda Security. Для того, щоб отримати повне розуміння роботи наших рішень, ви завжди можете замовити безкоштовне тестування на нашому сайті.

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish