fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Новітня розробка Falcon XDR від компанії CrowdStrike тепер доступна для користувачів!

Release

Ми раді повідомити про те, що нове потужне рішення CrowdStrike products Falcon XDR відтепер доступне для придбання!


Засноване на передовій технології endpoint detection and response (EDR) та можливостях CrowdStrike Security Cloud, Falcon XDR пропонує користувачам уніфіковану, повноспектральну функцію Extended Detection and Response (XDR – розширене виявлення та реагування) наступного покоління, покликану допомагати командам безпеки зупиняти порушення швидше та ефективніше.


Розв'язуйте ключові проблеми виявлення та реагування за допомогою Falcon XDR


Попри значний прорив у розвитку технологій безпеки за останнє десятиліття, труднощі, з якими стикаються кіберслужби, намагаючись впоратися з дедалі більшим потоком повідомлень про порушення, тільки загострюються. Фактично, понад три чверті (77%) security-спеціалістів згодні з тим, що виявляти і реагувати на загрози стає складніше, ніж будь-коли.

CrowdStrike створила Falcon XDR з нуля, щоб забезпечити команди безпеки справжньою, мультидоменною видимістю та повним контролем, необхідним для боротьби з загрозами та запобігання вторгненням завжди і скрізь.


Falcon XDR розв'язує найсерйозніші проблеми виявлення та реагування на інциденти, забезпечуючи:

  • Видимість, пошук та реагування з нечуваною швидкістю та масштабом. Falcon XDR використовує потужність хмари CrowdStrike Security Cloud, яка щодня корелює трильйони подій безпеки та обробляє безпрецедентні обсяги даних, ґрунтуючись на розвідці загроз та корпоративній телеметрії з кінцевих точок клієнтів, робочих навантажень, даних ідентифікацій, DevOps і конфігурацій. За допомогою цих орієнтованих на розпізнання загроз даних, інтегрованих у Falcon XDR, команди безпеки вже з першого дня отримують реальне бачення загальної картини IT-процесів із цінним контекстом безпеки та інтуїтивно зрозумілим, блискавичним пошуком.
  • Консолідовані, міждоменні виявлення та сповіщення. Коли мова цйдеться про виявлення та реагування, головним обмеженням, на яке посилається майже половина (47%) security-спеціалістів, є роз'єднаний, розрізнений характер даних та їх інструментів безпеки. Falcon XDR розв'язувати цю проблему в комплексі, перетворюючи раніше незрозумілі сигнали від розрізнених систем на високоефективні результати виявлення з наданням глибокого контексту розслідувань. А за допомогою інтерактивного огляду графів на консолі, фахівці зможуть інтуїтивно візуалізувати та відстежувати всю мультидоменну атаку з повним контекстом для кожного кроку в ланцюжку атак.
  • В основі Falcon XDR – провідне рішення EDR. Falcon XDR використовує всі переваги провідного у сфері безпеки набору рішень CrowdStrike для захисту кінцевих точок, включаючи базовий фреймворк, єдиний легкий агент та cloud-native архітектуру, на основі якої це все побудовано. Внаслідок чого команди безпеки уникають впровадження додаткових процесів та агентів, оптимізуючи EDR-інструменти, робочі процеси та впроваджуючи кращі практики у значно більшу кількість доменів свого стеку безпеки. Таким чином, Falcon XDR підвищує операційну ефективність та усуває необхідність використання кількох дашбордів, надаючи доступ до всіх показників телеметрії та заходів реагування в одній центральній консолі.
  • Спрощене моделювання виявлень та високоточні показники просто «з коробки». Сьогодні служби безпеки працюють із заплутаними, складними системами, для роботи з якими потрібні місяці навчання та налаштувань, перш ніж вони почнуть генерувати цінні відомості. Security-фахівці не можуть дозволити собі гаяти час. Озброївшись Falcon XDR, вони з самого початку мають можливість отримувати інтуїтивно зрозумілі, високоточні результати виявлення та багатий контекст подій, що повністю усуває потребу вручну писати, налаштовувати та підтримувати правила виявлення.
  • Спеціально розроблені інтеграції XDR із рішеннями Falcon і не тільки. У доповнення до схеми з відкритими даними, вбудованою в Falcon XDR, компанія CrowdStrike створює широкий спектр можливостей для подальшого розширення сфери застосування Falcon XDR. Це охоплює глибокі, конструктивні інтеграції як з іншими продуктами платформи Falcon (наприклад, Falcon Cloud Security and Falcon Identity Protection), так і з цілою низкою систем безпеки та ІТ-систем від найкращих світових виробників у рамках нещодавно сформованого альянсу CrowdXDR Alliance та за його межами. Крім того, Falcon Fusion, SOAR від CrowdStrike, також вбудований в платформу Falcon. Це дозволяє клієнтам налаштовувати активні повідомлення та заходи для реагування в режимі реального часу, а також створювати тригери на основі виявлення та категоризації інцидентів. Це зможе підвищити ефективність та гнучкість SOC та ІТ, при одночасному дотриманні вимог, що висуваються до конкретних сценаріїв використання.


Розв'язуйте проблеми, пов'язані з XDR, за допомогою спеціалізованого рішення

CrowdStrike лідирує завдяки інноваціям. І хоч компанії напевно було б набагато легше поставитися до XDR як до простого ребрендингу і назвати платформу Falcon "платформою XDR", це поза їхніми правилами. CrowdStrike спочатку виконує важку роботу, а потім дозволяє результатам говорити за себе.

Саме таким підходом компанія керувалася під час розробки свого легкого агента та cloud-native архітектури, які 10 років тому перевернули ринок застарілих антивірусів. Такий самий підхід CrowdStrike застосувала до XDR. Результат: абсолютно нове спеціалізоване рішення Falcon XDR, а також новий CrowdXDR Alliance, створений для втілення в реальність поставлених завдань, пов'язаних із забезпеченням команд безпеки комплексним виявленням та реагуванням у масштабах усієї екосистеми. Щоб переконатися у винятковості нового рішення від CrowdStrike, перегляньте Falcon XDR Demo.


Ознайомитися з прес-релізом Falcon XDR ви можете by the link.


iIT Distribution – офіційний дистриб'ютор рішень від компанії CrowdStrike, який допомагає організаціям забезпечити всебічний захист та підвищити ефективність своїх ІТ-інфраструктур. Ми практикуємо комплексний підхід, при якому клієнт отримує необхідне програмне забезпечення, технічне обладнання, а також послуги з впровадження та просування.

Back

Mobile Marketing
+