fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Пост-реліз: Вебінар, присвячений оновленим можливостям Nakivo Backup & Replication v10.5

Release

8 лютого компанії Nakivo and iIT Distribution успішно провели сумісно організований вебінар, присвячений новим функціям рішення для резервного копіювання, реплікації та аварійного відновлення фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS-середовищ Nakivo Backup & Replication.


У ході заходу було розглянуто найкращі практики захисту даних і запобігання руйнівного впливу атак програм-вимагачів на системи. Зважаючи на те, що цінна інформація з легкістю може пошкодитися або безслідно зникнути (адже всі ми прекрасно знаємо, що комп’ютер часто не надто надійний пристрій), вкрай важливо подбати про якісне резервне копіювання даних заздалегідь. За допомогою NAKIVO та його повністю безагентного рішення, що не вимагає встановлення додаткових компонентів, ви зможете захистити VMWare, Hyper-V та AWS EC2.

Згідно з відгуками клієнтів на Gartner Peer Insights рішення отримало оцінку 4,9️ з 5 можливих! Перевірте його ефективність та надійність особисто. Надсилайте запит на отримання демоверсії продукту та замовляйте тестування через форму зворотного зв'язку на сайті або звертайтеся за нашими контактами!

Learn more about Nakivo та її рішення.Спікером вебінару виступив Юрій Григор’єв, директор з продажів і розвитку бізнесу компанії NAKIVO. Він присвятив свій виступ огляду покращених можливостей оновленого рішення, а зокрема посиленому Virtual Appliance та моніторинг VMware. Слухачі також отримали свіжу інформацію про оновлення в принципах ліцензування.

Live-демонстрацію NAKIVO Backup & Replication v10.5 провів Pre-Sales Engineer компанії NAKIVO, Олександр Бурцев. Сумісно з Юрієм експерт відповів на чималу кількість питань, що надходили від зацікавлених гостей нашого вебінару.

Скористайтеся чудовою можливістю отримати відеозапис вебінару просто зараз!

Back

Mobile Marketing
+