fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Представляємо другого спікера CS² DAY: Михайло Кропива – InfoSec Director топової української IT-компанії SoftServe!

Представляємо другого спікера CS² DAY: Михайло Кропива – InfoSec Director топової української IT-компанії SoftServe!
Conference

Саме час представити наступного спікера CS² DAY – Першого Щорічного Форуму з Кібербезпеки, який, нагадуємо, відбудеться 24 вересня в івент-холі PMHUB!

Знайомтеся: Михайло Кропива – InfoSec Director топової української IT-компанії SoftServe, який виступить з промовою на тему «EDR maturity journey».

Про що йтиметься мова?

Михайло Кропива розповість історію пошуку та впровадження компанією SoftServe найкращого рішення для кібербезпеки класу EDR (Endpoint Detection and Response). Якщо вам критично важливо зберегти конфіденційність корпоративних даних і забезпечити безперебійну роботу серверів вашої компанії, вам, вочевидь, буде надзвичайно корисно послухати про шлях ефективного переосмислення системи кіберзахисту SoftServe від першої особи – довіреного висококваліфікованого експерта.


Хто такі SoftServe?

SoftServe – провідна українська IT-компанія (№2 в рейтингу DOU.UA), яка надає послуги в сфері консалтингу та розробки програмних забезпечень. Вони допомагають підприємствам і незалежним постачальникам визначати спеціалізацію, прискорювати розробку рішень і наполегливо конкурувати в сучасній цифровій економіці на будь-якому етапі розвитку! Високий статус Softserve підтверджується численними нагородами і фактом партнерства з великими корпораціями зі світовим ім'ям (AWS, GCP, Microsoft, Salesforce тощо).


Трохи більше цікавої інформації про спікера:

Михайло Кропива – експерт з питань кібербезпеки з майже 15-річним практичним досвідом, який у компанії SoftServe несе відповідальність за доступність, цілісність та конфіденційність корпоративної інформації відповідно до політики інформаційної безпеки організації. Він надає бізнес-підрозділам рекомендації щодо зниження ризику зламу, визначає, впроваджує та моніторить програми навчання для підвищення обізнаності в галузі кібербезпеки та виявляє вразливості в інформаційних активах групи, системах обробки інформації та загальному мережевому середовищі.

«Кібербезпека вже не є проблемою, котрою можна легко нехтувати. 2017 рік показав наскільки серйозними можуть бути наслідки кібератак не тільки в бізнесі, але й в державі. Мільйони комп’ютерів були зашифровані вірусом без можливості відновлення інформації. Щоб ефективно боротися із сучасними загрозами, нам потрібен набір кваліфікованих фахівців, які будуть постійно оцінювати існуючі та потенційні загрози, а також оновлювати сучасні системи безпеки і робити їх стійкими до будь-яких типів атак», - зазначив Михайло Кропива на сайті ЛНУ ім. Івана Франка, де виступає керівником програми «Кібербезпека».


Не забувайте! Для отримання квитка встигніть зареєструватися на сайті заходу CS2Day!


Нагадуємо, що компанія iIT Distribution займається постачанням програмного забезпечення, що дозволяє корпоративним клієнтам використовувати передові рішення в області побудови та обслуговування IT-інфраструктури та забезпечення кібербезпеки. Наші фахівці проведуть попередню експертизу проєкту та оцінять наявність умов для його реалізації на підприємстві.

Back

Mobile Marketing
+
en_GBEnglish