fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Звіт про глобальні загрози 2022 року від CrowdStrike!

News

CrowdStrike назвала 2022 роком адаптації й витривалості та підготувала звіт про глобальні кіберзагрози!


Минулий рік видався непростим для воїнів фронту кібербезпеки. В умовах суспільних змін, спричинених пандемією, хакери мали можливість вдосконалити свої навички та зробити свої технології більш адаптованими, просунутими й підступними. Як наслідок, світ сколихнула низка гучних кібератак.

Операція під назвою WhisperGate в січні минулого року була направлена на низку українських організацій та державних структур: шкідливий софт, замаскований під програму-вимагача, був використаний з метою цілковитого знищення даних на уражених ресурсах. Зловмисників не цікавила грошова винагорода, як могло здатися спочатку, їх ціллю була дестабілізація суспільства. Також досить визначною є кібератака Sunburst, під час якої зловмисники скористалися zero-day вразливістю та особливостями архітектури традиційних систем (таких як Microsoft) для розповсюдження шкідливого софту. Не маючи можливості оговтатися, організації витратили колосальні ресурси, аби захисти supply chain і пов’язані з ними системи. В той самий час, суб’єкти eCrime вразили велику кількість галузей економіки в рамках big game hunting ransomware (BGH). Ці інциденти стали переломним моментом галузі кібербезпеки й привернули увагу до колосальної вразливості критичної інфраструктури до шкідливих програм.

Для служб безпеки, де давно існує проблема браку кваліфікованих кадрів, ці виклики виявилися непростими. Але навантаження зросло ще більше наприкінці року, коли вразливість Log4Shell vulnerability загрожувала повним колапсом системи безпеки.


Аналіз тогорічних інцидентів дає змогу побачити мінливу динамічність тактики супротивника, що вкрай важливо для запобігання можливим загрозам. Саме такий контекст надає CrowdStrike 2022 Global Threat Report. Цей звіт розроблений на основі розвідданих від провідних фахівців CrowdStrike Intelligence and Falcon OverWatch. У поєднанні зі свідченнями, отриманими з масштабної телеметрії CrowdStrike Security Cloud, звіт містить вкрай важливі відомості, необхідні службам безпеки для розуміння характеру майбутніх загроз.


Познайомтеся зі звітом і дізнайтеся:

  • Чому фінансовані державою зловмисники націлилися на постачальників ІТ та хмарних послуг, скориставшись довірою до supply chain партнерів.
  • Яким чином терористи використали вразливості для обходу системи виявлення атак та отримання доступу до критичної інфраструктури.
  • Як досвідчені хакери застосовували викрадені облікові дані для посилення BGH, атак програм-вимагачів та проникнення в хмарні середовища.
  • Як злочинці посилили атаки на критичну хмарну інфраструктуру використовуючи нові, більш довершені підходи.


Щорічний звіт також окреслює загальну ситуацію сфери безпеки та вказує, що корпоративні ризики концентруються навколо трьох критичних областей: кінцеві точки та хмарні навантаження, ідентифікація та дані. Кіберзлочинці продовжують використовувати вразливості на кінцевих точках та в хмарних середовищах, а також шукають нові способи обходу застарілих систем захисту з єдиною метою – викрасти ваші дані.
Сьогодні, CrowdStrike products прагне працювати на випередження. Оцініть нові потужні можливості розширеного виявлення та реагування (Falcon XDR), створені для захисту організацій від найтяжчих атак. Це рішення покликане допомогти перевантаженим командам служб безпеки автоматизувати реагування на загрози та скоротити час, необхідний для ідентифікації зони ураження.
2021 рік показав нам, що з якими б труднощами ми не зіткнулися, хакери не відступлять. Атаки стають більш деструктивними, викликаючи масові перебої у всіх сферах суспільного життя. Але це виклик, який ми прийняли, та боротьба, яку ми переможемо разом!


ЗАВАНТАЖИТИ CROWDSTRIKE 2022 GLOBAL THREAT REPORT


Дізнайтеся як захисти ваш бізнес від сучасних кібератак використовуючи продукти CrowdStrike products.

iIT Distribution – постачальник новітніх рішень та інструментів, що дозволяють корпоративним клієнтам використовувати передові технології в галузі побудови та обслуговування IT-інфраструктури. Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами для задоволення потреб кінцевих замовників і надаємо повний комплекс послуг із супроводу проєктів.

Back

Mobile Marketing
+