fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Picus Security

Solutions

A Picus Security – лідер глобального ринку рішень BAS (Breach and Attack Simulation - моделювання зломів та атак), який у 2013 році розробив революційне рішення для комплексної перевірки систем на предмет готовності до атак Complete Security Control Validation Platform.

Що таке BAS?

Breach and Attack Simulation – це передовий метод тестування кібербезпеки. Технологія BAS виявляє вразливості, імітуючи сценарії атак і методології, що використовуються зловмисниками. Це надає організаціям можливість об’єктивно оцінити потенційні точки проникнення чи недоліки у проєктуванні/розробці свого програмного рішення.

Фахівці Picus Security закладають в основу своїх високотехнологічних рішень проактивний підхід до забезпечення кіберстійкості.

Саме тому з 2020 року компанія була акредитована дослідницькою організацією Frost and Sullivan як лідер світового ринку BAS!

Ознайомитися зі звітом Frost and Sullivan.

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ


Ставши однією з перших компаній, що запровадила технологію Breach & Attack Simulation, Picus Security розробив новий підхід до ІТ-безпеки.

Незалежна від будь-якого постачальника чи технології, неперевершена платформа Picus здатна вимірювати рівень ефективності захисту систем безпеки за допомогою використання нових зразків загроз у виробничих середовищах. Таким чином, високоефективне рішення Picus спрощує процес запобігання кіберінцидентам на всіх рівнях і дозволяє пом'якшити наслідки кібератак.

ВИЗНАННЯ

Team Picus Security – це фахівці з широким досвідом у сфері корпоративної кібербезпеки, які ефективно співпрацюють вже понад 10 років.

Їм довіряє велика кількість транснаціональних корпорацій та державних установ. А у 2019 році компанія отримала звання COOL VENDOR 2019 у звіті Gartner “Cool Vendors in Security and Risk Management”.

НАГОРОДИ

iIT Distribution is the official distributor of , provides distribution and promotion of solutions in Ukraine, Kazakhstan, Uzbekistan and Georgia, as well as professional support for their design and implementation.

Request for product demonstration or testing
A10 NetworksArubaAutomoxCossack LabsCrowdStrikeGTB TechnologiesInfinidatInfodasКомпанія InspurInstanaLabyrinthLepideLookoutNakivoNetBrainКомпанія Picus SecurityRedSealSafe-T
Mobile Marketing
+