fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Наскільки ви захищені від реальних атак? За допомогою Security Control Validation for Prevention Controls перевіряйте, вимірювайте та підвищуйте ефективність вашого мережевого захисту, захисту кінцевих точок та засобів контролю електронної пошти для блокування новітніх кіберзагроз.

Request a demo
Як платформа Picus оптимізує процес запобігання загрозам

Виявляє "мертві зони" видимості

Picus виявляє атаки, упущені вашими системами захисту, дозволяючи ідентифікувати загрози, які можуть становити серйозну небезпеку, якщо не вжити заходів щодо зниження ризику.

Зменшує dwell time атакувальника

Щоб ви могли реагувати на загрози на ранніх стадіях kill chain, Picus перевіряє ефективність правил, що використовуються для оптимізації контролю, та генерує оперативні попередження.

Забезпечує швидке усунення загроз

Щоб скоротити час та зусилля, які витрачаються на налаштування засобів контролю безпеки, Picus постачає тисячі правил виявлення, розроблених з урахуванням особливостей конкретного постачальника та на основі SIGMA.

Вводить в експлуатацію MITRE ATT&CK

Picus зіставляє результати оцінки з MITRE ATT&CK Framework, дозволяючи вам візуалізувати охоплення загроз та визначити пріоритетність усунення прогалин.

Полегшує пошук загроз

Виявляючи методи атак, здатні обійти ваші засоби контролю, Picus полегшує пошук загроз, які могли б використовувати аналогічні методи і залишитися непоміченими.

Зменшує кількість помилкових спрацьовувань

Поставляючи правила кореляції, які перед випуском тестуються командою фахівців з безпеки, Picus гарантує, що використовуваний вами detection content буде ефективним і надійним.

Виявляє Environmental Drift

У міру зростання та розвитку ІТ-інфраструктури платформа перевіряє, чи забезпечують ваші засоби контролю безпеки достатній захист і чи не залишають вони деякі активи незахищеними.

Забезпечує цілісну картину

Щоб допомогти виміряти ефективність безпеки, Picus генерує бали безпеки елементів управління як на індивідуальній, так і на колективній основі.

Інтегрується з новітніми інструментами

Для більш глибокого рівня перевірки Picus інтегрується з новими інструментами і допомагає оптимізувати робочі процеси, автоматизуючи застосування вмісту.

Дізнайтеся більше про Picus Security

За допомогою Picus Platform перевірте ефективність:

  • Фаєрволів та Next-Gen фаєрволів
  • Захищених веб-шлюзів (SWG)
  • Data Loss Prevention (DLP)
  • Платформи захисту кінцевих точок (EPP)
  • Електронних (ES) та мережевих сендбоксів (NS)
  • Фаєрволів веб-додатків (WAF)
  • Захищених email-шлюзів (SEG)
  • Систем запобігання вторгненням (IPS)
  • Антивірусу (AV)
  • Ізоляції URL

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+