fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Hybrid Flash Storage AS2200G2

Просте у використанні, гнучке та ефективне єдине сховище даних.

Request a demo
Перевага №1: Об'єднане сховище

Об'єднане сховище

Одне сховище підтримує послуги як на рівні блоків, так і на рівні файлів. Це допомагає спростити архітектуру центру обробки даних, знизити витрати на експлуатацію та обслуговування, а також задовольнити різні потреби бізнесу.

Конвергенція протоколів

Підтримуються протоколи iSCSI and FC для задоволення вимог до сховища різних програм, таких як бази даних, загальний доступ до файлів, хмарні обчислення.

Перевага №2: Інтелектуальне програмне забезпечення

Інтелектуальна локальна реплікація

Три локальні механізми захисту даних: клонування, моментальні копії, резервне копіювання. Це поєднання здатне задовольнити потреби, що виникають при тестуванні, розробці, аналізі та резервному копіюванні додатків. Цей механізм ефективно заощаджує простір у сховищі та знижує інвестиційні витрати.


Інтелектуальне дзеркалювання томів

При використанні дзеркалювання у тома може бути дві копії. Це забезпечує безперебійний доступ програми до потоків введення-виводу при пошкодженні однієї з копій.


Інтелектуальне багаторівневе зберігання

Дані, що активно використовуються, можна оперативно переносити між різними сховищами, щоб оптимізувати вартість та продуктивність сховища, а також підвищити рентабельність інвестицій клієнтів.

Інтелектуальна гетерогенна віртуалізація

Дозволяє використовувати сторонні ресурси для зберігання та сформувати єдиний пул віртуальних ресурсів. Забезпечує захист даних і перенесення даних між сховищами.


Інтелектуальне економне виділення ресурсів

Виділення ресурсів не обмежується фізичним простором. Підтримується виділення ресурсів за запитом для скорочення початкових вкладень та підвищення ефективності використання ресурсів сховища.

Економне виділення ресурсів у межах повної місткості забезпечує можливість надмірного розподілу ресурсів зберігання, а рівень деталізації можна регулювати (32, 64, 128, 256 КБ).

Підтримується створення окремих томів обсягом до 256 ТБ. Для подальшого розширення додаткових ліцензій не потрібно.

Програмне забезпечення інтелектуального управління

Підтримується єдине керування системами серії G2. Крім того, вбудована інтелектуальна система управління технічним обслуговуванням допомагає знизити пов'язані витрати та підвищити ефективність.


Інтелектуальне хмарне багаторівневе сховище (єдине в галузі)

Унікальна інфраструктура гібридного хмарного сховища підтримує кешування, аварійне відновлення, резервне копіювання у середовищі хмар.

Підтримується резервне копіювання та відновлення у хмарі без покупки програмного забезпечення для резервного копіювання. Таким чином, знижується складність резервного копіювання, а також забезпечується ефективний захист даних. Поєднання економічності та високої масштабованості хмарного сховища з архітектурою локального центру обробки даних дозволяє забезпечити безперешкодний потік даних між локальним ЦОД і загальнодоступною хмарою.

Перевага №3: Сучасна архітектура

Архітектура з горизонтальним масштабуванням

Підтримує оперативне горизонтальне розширення до 2 контролерів, що дозволяє клієнтам лінійно нарощувати ресурси сховища відповідно до мінливих бізнес-потреб.

Висока доступність

Використовується повністю резервована архітектура, модульна резервована кеш-пам'ять та архітектура контролерів «active-active».

Висока масштабованість

Підтримка до 577 накопичувачів, максимальний обсяг кеш-пам'яті – 64 ГБ.

Інтелектуальна кеш-пам'ять (64 ГБ)

Підвищує загальну продуктивність сховища та усуває вузькі місця у складних прикладних середовищах.

Learn more about Inspur Hybrid Flash Storage AS2200G2 та його технічні характеристики!

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+