fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Rack сервер Inspur NF5266M5

Найкращий варіант для віртуалізації, баз даних, високопродуктивних обчислень, аналізу Big Data, AI/Deep Learning та багатьох інших напрямів застосування.

Request a demo
Оцініть виняткові переваги продуктової лінійки Rack серверів Inspur:

Висока продуктивність

Усувають габаритні та складні конструктивні обмеження, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю, компактністю, надійністю та ефективністю.

Відмовостійкість

Гнучке розгортання модулів пам'яті та модулів вводу-виводу полегшує роботу та управління ресурсами, всебічно задовольняючи численні потреби.

Інтелектуальність

Оптимізують розгортання та енергоефективність, дозволяючи сформувати інтелектуальне хмарне середовище на основі модулізації та cloud-діагностики.

Безпека

Підвищують надійність та безпеку системи шляхом впровадження 108 конструктивних елементів безпеки при одночасному застосуванні автоматизованих підходів до запобігання втручанню.

Inspur NF5266M5

Inspur NF5266M5

Сервери 2U24, оптимізовані під зберігання даних

< class='fw-special-title'>

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ

Велика місткість сховища

NF5266M5 підтримує до 24 3,5-дюймових жорстких дисків та 4 2,5-дюймових жорстких дисків, забезпечуючи на 50% більшу щільність зберігання порівняно із звичайними серверами 2U12.

Він підтримує 4 твердотільні накопичувачі U.2 NVMe з можливістю гарячої заміни та відповідає вимогам до швидкого доступу до даних у середовищах віртуалізації та розподіленої архітектури.

Висока обчислювальна потужність

Сервер NF5266M5 створений на основі процесорів нового покоління Intel Xeon Cascade Lake, що масштабуються, і підтримує до двох 24-ядерних процесорів для задоволення вимог до продуктивності різних бізнес-додатків.

Підтримує 12 модулів пам'яті DDR4 з функцією виправлення помилок (RDIMM/LDRIMM) та швидкістю 2933 МТ/с та забезпечує підвищену швидкодію, зручність використання та високу місткість.


Інтелектуальне управління
Система Inspur Server Baseboard Management Controller (ISBMC) нового покоління автоматично виконує задачі керування для забезпечення стабільної роботи сервера.

Платформа ISBMC – це розроблена компанією Inspur система моніторингу, яка здійснює збір даних та надсилає сповіщення в режимі реального часу.


Гнучка масштабованість

Підтримує кілька конфігурацій карт RAID або карт SAS на вибір користувача.

Підтримує накопичувачі SAS/SATA/NVMe, щоб задовольнити вимоги операцій з багаторівневого розміщення даних.

Підтримує мережеві карти розширення 1, 10, 25 або 100 Гбіт для задоволення вимог різноманітних бізнес-середовищ та серверних залів.


Зручність використання

Конструкція сервера допускає технічне обслуговування без зупинки робочих процесів. Апаратна конструкція оптимізована під швидке розбирання, подальше скорочення часу обслуговування та підвищення експлуатаційної готовності.

Усі накопичувачі системи підтримують гарячу заміну. Накопичувачі підтримують RAID 0/1/1E/10/5/50/50/60, забезпечують кеш-пам'ять RAID-контролера та підтримують захист від втрати живлення з використанням суперконденсатора.

Оптимальне робоче середовище досягається шляхом інтеграції унікальної інтелектуальної технології управління від компанії Inspur з удосконаленою системою охолодження, яка також гарантує стабільність роботи системи та енергоефективність.

Технічні характеристики

Технічні характеристики Inspur NF5266M5: переглядайте документ на панелі ліворуч або завантажуйте його, щоб оцінити ключові властивості продукту та його потенційну користь саме для вас!


Отримайте поглиблене уявлення про можливості Inspur NF5266M5!

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+