fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Rack сервер Inspur NF5476M5

Найкращий варіант для віртуалізації, баз даних, високопродуктивних обчислень, аналізу Big Data, AI/Deep Learning та багатьох інших напрямів застосування.

Request a demo
Оцініть виняткові переваги продуктової лінійки Rack серверів Inspur:

Висока продуктивність

Усувають габаритні та складні конструктивні обмеження, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю, компактністю, надійністю та ефективністю.

Відмовостійкість

Гнучке розгортання модулів пам'яті та модулів вводу-виводу полегшує роботу та управління ресурсами, всебічно задовольняючи численні потреби.

Інтелектуальність

Оптимізують розгортання та енергоефективність, дозволяючи сформувати інтелектуальне хмарне середовище на основі модулізації та cloud-діагностики.

Безпека

Підвищують надійність та безпеку системи шляхом впровадження 108 конструктивних елементів безпеки при одночасному застосуванні автоматизованих підходів до запобігання втручанню.

Inspur NF5476M5

Inspur NF5476M5

2-процесорний сервер 4U для установки в стійку, створений для зберігання великих масивів даних

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ

Зберігання великих масивів даних


Шасі розміром 4U підтримує до 60 3,5-дюймових жорстких дисків з можливістю гарячої заміни та місткістю системи зберігання до 960 ТБ.

4 2,5-дюймових твердотілих накопичувачів U.2 NVMe (або 2,5-дюймових твердотілих накопичувачів SATA) і 2 твердотілих накопичувачів SATA M.2 для багаторівневого зберігання.

Простота керування


Особливий дизайн конструкції: 3,5-дюймові жорсткі диски високої щільності з можливістю гарячої заміни.

Конструкція, що орієнтована на людину: можливість заміни жорстких дисків, ЦП, пам'яті, вентилятора, блока живлення, плат та інших компонентів без вилучення сервера зі стійки.


Екологічність та енергоефективність


Технологія управління живленням від компанії Inspur забезпечує точний моніторинг та контроль енергоспоживання системи в режимі реального часу.

Використовуються енергозберігаючі технології, такі як регулювання швидкості вентилятора, зниження енергоспоживання жорсткого диска, інтелектуальне керування живленням, гібернація блоку живлення тощо.

Інтелектуальне управління


ISPIM (Inspur Infrastructure Management Platform) – це розроблена компанією система моніторингу для збору даних та сповіщень у режимі реального часу.

ISBMC (Inspur Server Baseboard Management System) автоматично виконує завдання керування для забезпечення стабільної роботи сервера.

Щоб дізнатися більше про сервер Inspur NF5476M5 та його технічні характеристики, завантажуйте Data Sheet!

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+