fbpx

Representative offices: 

Request callback
btn

Rack сервер Inspur TS860M5

Найкращий варіант для віртуалізації, баз даних, високопродуктивних обчислень, аналізу Big Data, AI/Deep Learning та багатьох інших напрямів застосування.

Request a demo
Оцініть виняткові переваги продуктової лінійки Rack серверів Inspur:

Висока продуктивність

Усувають габаритні та складні конструктивні обмеження, забезпечуючи оптимальний баланс між продуктивністю, компактністю, надійністю та ефективністю.

Відмовостійкість

Гнучке розгортання модулів пам'яті та модулів вводу-виводу полегшує роботу та управління ресурсами, всебічно задовольняючи численні потреби.

Інтелектуальність

Оптимізують розгортання та енергоефективність, дозволяючи сформувати інтелектуальне хмарне середовище на основі модулізації та cloud-діагностики.

Безпека

Підвищують надійність та безпеку системи шляхом впровадження 108 конструктивних елементів безпеки при одночасному застосуванні автоматизованих підходів до запобігання втручанню.

Inspur TS860M5

Inspur TS860M5

8-процесорний сервер нового покоління для критично важливих задач

ОСНОВНІ МОЖЛИВОСТІ

Висока продуктивність обчислень


TS860M5 підтримує до 8 масштабованіх процесорів Intel Xeon останнього покоління. Блискучі потужності для паралельних обчислень включають максимальну частоту 3,8 ГГц, кеш 3-го рівня розміром 39 МБ, 224 ядер і 448 потоків. У порівнянні з іншими серверами, у яких використовується серія масштабованіх процесорів Intel Xeon першого покоління, оновлений сервер TS860M5 забезпечує підвищення продуктивності обчислень як мінімум на 20% and збільшення внутрішньої пропускної здатності до 20%. При цьому він повністю відповідає вимогам основних додатків, таких як великомасштабні транзакційні бази даних, бази даних в оперативній пам'яті, віртуалізована інтеграція, віртуалізація та інтеграція, великомасштабні ERP-системи та високопродуктивні обчислення.

Модульна та гнучка конструкція


Модульна конструкція вводу-виводу підтримує модулі вводу-виводу повної та половинної висоти, які можна гнучко налаштовувати відповідно до вимог користувача. Модульна конструкція накопичувачів підтримує до 24 3,5-дюймових жорстких дисків та може бути налаштована для підтримки 12 NVMe дисків. Також підтримуються конфігурації, що включають до 50 2,5-дюймових накопичувачів для додатків SAP HANA.

Повністю модульна конструкція забезпечує можливість незалежної роботи та гнучкого налаштування кожного модуля.

Комплексна відмовостійка конструкція


TS860M5 включає більше 80 функцій забезпечення надійності, доступності та зручності обслуговування (RAS), що підтримують повністю модульну відмовостійку конструкцію. Таким чином, TS860M5 ідеально підходить для додатків із суворими вимогами до надійності.

Зовнішня карта PCIe підтримує гарячу заміну окремих карт та до 12 операцій гарячої заміни окремих зовнішніх карт PCIe; блок живлення підтримує резервування N+N/N+M і режими холодного/теплого резервування, а також здійснює перемикання за мікросекунди. Системні вентилятори підтримують резервування N+1.

BIOS підтримує резервування модулів та резервування BMC з подвійним віддзеркалюванням, його можна налаштувати для підтримки глобального резервування системи синхронізації та плавного перемикання джерела синхронізуючих імпульсів. Він передбачає надзвичайно низьку ймовірність відмови.

Комплексна діагностика несправностей


Включивши в конфігурацію системи OLED-дисплей, користувачі можуть перевіряти інформацію про серверні ресурси, переглядати та встановлювати IP-адресу управління, контролювати енергоспоживання та робочу температуру шасі, а також переглядати коди інформації про несправності.

Процесор та пам'ять підтримують автономну функцію Light Path Diagnostics, яка полегшує ідентифікацію несправних компонентів.

Вбудований осцилограф та функції розширеної діагностики та аналізу обладнання можуть записувати та аналізувати сигнали несправностей та швидко визначати джерело помилки; code-level діагностика на програмному рівні визначає джерело code-level несправностей; також підтримуються логування blackbox, миттєві знімки екрана та відеозапис збоїв.

Щоб дізнатися більше про сервер Inspur TS860M5 та його технічні характеристики, завантажуйте Data Sheet!

Request for product demonstration or testing
Mobile Marketing
+