fbpx

Representative offices 

Request callback
btn
Що таке ДДоС атаки?


DDoS атака, яка дослівно перекладається як «розподілена відмова в обслуговуванні», здійснюється з метою завдати шкоди сайту, додатку або мережі. Її сутність полягає в бомбардуванні пакетами або запитами центрального сервера, що призводить до його перевантаження та зупинки роботи. Запити генеруються і відправляються з великої кількості зламаних або підконтрольних нападникам джерел.

DDoS attack

Такий метод став одним з елементів бізнес-боротьби, коли конкурент замовляє DDoS (ДДоС) атаку, спрямовану на виведення з ладу додатків або порталу іншого учасника ринку. DDoS (ДДОС) атака на сайт може привести до неможливості скористатися функціоналом сайту або програми та перервати бізнес-процеси, що завдає істотні фінансові збитки власнику атакованого ресурсу, оскільки це призводить до відтоку клієнтів.


Захист від DoS або DDoS атак - це не тільки ремесло, а й справжнє мистецтво, оскільки відбувається комплексно та містить елементи програмування, системного адміністрування, комп'ютерну безпеку і спеціальне обладнання.

Способи захисту сайту

Середня потужність подібних атак постійно збільшується, цьому сприяє також і те, що подібні дії не вимагають спеціальної підготовки. Завдяки автоматизованим інструментам і наявності спеціальних сервісів, які легко знайти у Google, здійснення навантаження на сайт методом ДДОС не являє будь-якої проблеми для зловмисників. Але за роки боротьби з цим явищем напрацьовані методи протидії, захисту від атаки на ресурс і мінімізації наслідків.


Починати захист хостингу від DDoS атак необхідно ще на етапі проєктування мережі та запуску серверів. Важливий постійний моніторинг трафіку, особливо враховуючи збільшення використання для генерації навантаження на хостинг ботнет-мереж. Визначення відхилень, невластивих трафіку, одна зі складових захисту сервера від ДДоС атак.


Повсюдне застосування хмарних технологій дозволяє на постійній основі аналізувати терабайти трафіку сайтів, визначаючи запити від добросовісних користувачів і, одночасно, не даючи потрапити на сервер створеним бот-мережами пакетам.

Найбільш високопродуктивним і ефективним вважається застосування технічних систем розподіленого захисту. Саме таке обладнання використовується A10 Networks Thunder Threat Protection System. Це дозволяє виявляти шкідливі наміри ще на периметрі мережі. Разом зі здійсненням фільтрації вхідного трафіку використовується програма блокування IP адрес, які беруть участь в здійсненні шкідливої ​​DDoS атаки. Однією з цілей ДДоС атаки може бути мережа Wi-Fi, тому захист роутера - ще один важливий компонент системи нейтралізації DDoS. Він включає захист портів на роутері від сканування та обмеження на передачу пакетів.

Solutions
Комплексний захист IT інфраструктури


Що ми можемо запропонувати своїм клієнтам? Компанія iIT Distribution спеціалізується на забезпеченні кібербезпеки, захисті конфіденційних даних, наданні сервісів з інтеграції від лідерів ринку. Серед наших партнерів - такі відомі компанії, як A10 Networks, Cossack Labs, NetBrain, Panda Security. Для того, щоб отримати повне розуміння роботи наших рішень, на сайті можна замовити безкоштовно тестування або демоверсію захисту від DDoS атак.

en_GBEnglish
ukUkrainian ru_RURussian en_GBEnglish