fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn
EXABEAM DATA LAKE
EXABEAM DATA LAKE

Exabeam Data Lake побудований на основі перевірених масштабованих технологій обробки великих даних із відкритим кодом, включно з HDFS та Elasticsearch. Сьогодні безліч компаній, що працюють в Інтернеті та генерують великі масиви даних, покладаються на ці технології.

Завантажити PDF

ЗАСТАРІЛЕ РІШЕННЯ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ЖУРНАЛАМИ ПОДІЙ МОЖЕ СТАТИ ПРИЧИНОЮ КІБЕРЗАГРОЗ

Керування журналами подій (Log Management) — це фундаментальна складова надійної архітектури безпеки підприємства. Ця система підтримує розвідку та аналітику у сфері безпеки, а також звітність щодо дотримання вимог та комп’ютерну криміналістику. Хороша новина полягає в тому, що процес управління журналами подій зрілий і добре зрозумілий. Погана новина — постачальники цих систем не йшли в ногу зі швидкими змінами в обсягах даних, хмарних архітектурах та відкритих джерелах управління великими даними. Системи керування журналами подій тепер оперують петабайтами, завдяки потоку даних із внутрішніх мереж та хмар. Застарілі системи керування журналами подій просто не були розроблені для такого середовища. Ще гірше, що ці системи ліцензуються «побайтово», тому щороку їх вартість зростає разом зі збільшенням обсягів даних. Це вимагає змін або збільшення бюджетів IT-безпеки. Exabeam Data Lake створено інакше. Продукт розроблений для сучасного світу та має масштабовану архітектуру, здатну підтримувати будь-який обсяг даних за передбачувану ціну.

ПОШУК У ЖУРНАЛІ ПОДІЙ НЕ ПОВИНЕН БУТИ СКЛАДНИМ

Exabeam Data Lake побудований на основі перевірених масштабованих технологій обробки великих даних із відкритим кодом, включно з HDFS та Elasticsearch. Сьогодні безліч компаній, що працюють в Інтернеті та генерують великі масиви даних, покладаються на ці технології.
HDFS розроблений спеціально для аналітики, а Elasticsearch ідеально підходить для керування даними часових рядів. Exabeam Data Lake інтегрує ці технології з іншими в стек Elasticsearch, щоб створити цілком сучасне рішення з керування журналами подій.
До цих перевірених технологій Exabeam додає корпоративні функції, такі як керування агентом віддаленого збору та збагачення даних про безпеку, та створює рішення для легкого розгортання та експлуатації.

ЗБЕРІГАННЯ ЖУРНАЛУ ПОДІЙ МАЄ БУТИ ПРОГНОЗОВАНИМ

На відміну від інших продуктів управління журналами подій, Exabeam Data Lake ліцензується по передбачуваній моделі per-user, щоб ви могли охопити стільки даних, скільки потрібно для створення звітів та аналітики. Хочете додати власні дані EDR або DLP до вашої системи журналів подій? Як щодо мережевих даних? Якщо ви спробували вирішити ці завдання з іншим продуктом, додаткові рахунки швидко витратять ваш бюджет. Завдяки Exabeam Data Lake плата за додаткові дані не стягується, тому ви, нарешті, можете зібрати та проаналізувати все необхідне для виявлення та реагування на сучасні загрози.
Керування даними журналів подій стало простим та доступним завдяки використанню відмінних технологій з відкритим кодом. Exabeam пропонує систему петабайтного масштабу, яка розширює можливості цих перевірених технологій.

Exabeam Data Lake — ключовий компонент Exabeam Security Intelligence Platform. Будь-який зі складових елементів платформи може використовуватися разом або окремо зі сторонніми продуктами.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Exabeam Data Lake створений на основі перевірених технологій великих даних, включно з Elasticsearch та HDFS.
Система забезпечує:

 • агрегацію даних журналів подій у WEB масштабі;
 • масштабовані розгалужені архітектури;
 • гарантовану доставку даних;
 • пошук, інформаційні панелі та звітність;
 • здатність збагачувати події журналів унікальним контекстом стану безпеки та Host-to-IP зв’язками;
 • віддалене керування колекторами на основі агентів, включаючи оновлення та стоп/старт;
 • інтерфейс користувача, оптимізований для аналізу стану безпеки та звітності;
 • простоту налаштування та використання;
 • RESTful API;
 • готові парсери для більш ніж 750 продуктів кібербезпеки та перевірки ідентичності;
 • сумісність з будь-якою системою UEBA;
 • можливість розгортання у вигляді фізичних приладів з попередньо визначеною конфігурацією або у вигляді VM, готової до використання в хмарах.
Сучасні кібератаки, засновані на використанні облікових даних, є складними за своєю природою та частіше за все зачіпають багато ІТ-систем, використовують різні методи входу до системи і охоплюють період часу в декілька місяців. Ці інсайдерські загрози використовують легітимні облікові записи й права доступу реальних користувачів, що робить їх складними для виявлення застарілими рішеннями з кібербезпеки. Щоб протистояти цим складним атакам, організаціям необхідне рішення, створене з використанням сучасних технологій, таких як машинне навчання, поведінкова аналітика та обробка великих даних. Дивитися відео
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian