fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Система забезпечення захисту від витоку інформації. GTB DLP Suite складається тільки з двох основних компонентів, в той час, як конкурентам потрібно не менше 6 серверів для досягнення тієї ж функціональності.

Замовити демо

Можливості

GTB DLP Suite підтримує оптичне розпізнавання даних як при переміщенні, так і при зберіганні (Discovery). На відміну від інших, функція розпізнавання підтримує звичайні зображення, а також зображення у файлах, таких як MS Office та PDF. Бібліотеки доступні 75 мовами.


GTB підтримує локальне виявлення цифрових відбитків для всіх своїх аспектів DLP (сканування мережі, виявлення та контроль над пристроями кінцевої точки). Унікальна запатентована технологія GTB Fingerprinting дозволяє захищати величезну кількість даних з мінімальною кількістю хеш-відбитків. Деякі конкуренти обмежені тільки 100 000 хеш-відбитками, інші не підтримують дактилоскопію належним чином, або через неточність алгоритмів їм потрібно «подзвонити додому», щоб отримати цифрові відбитки.

GTB - єдиний постачальник, який:

  • Має вбудовану класифікацію даних: як для файлів, так і для Outlook. Не потрібно купувати інструменти від Bolden James або Titus Labs. Система може класифікувати дані на основі вмісту DLP у файлі шляхом зіставлення рівнів класифікації з класифікаторами DLP.
  • Може надати компаніям повну видимість даних, що переміщуються у хмарах, у тому числі можливість запобігання доступу/блокування несанкціонованого доступу.
  • Впровадив повну систему DRM/IRM як частину пакету. Більше ніхто цього не має. Керування доступом на рівні файлів базується на класифікаторах DLP.
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Надійні можливості для захисту інтелектуальної власності:

Поєднання з дактилоскопією даних, розпізнаванням OCR та власною розшифровкою SSL.

Аналіз великих обсягів даних і швидка класифікація:

В різних сховищах даних, у тому числі локальних та хмарних платформах.

Щомісячний набір керованого сервісу:

GTB пропонує свій набір керованого сервісу. Однак, через простоту використання та управління клієнти, як правило, вважають, що їм не потрібно продовжувати роботу протягом трьох-шести місяців. Таким чином, GTB пропонує цей варіант як щомісячний, без прив'язки клієнтів до термінового зобов'язання.

Широке охоплення пошуку даних у хмарі:

Завдяки підтримці Box, Dropbox, Google Drive та Microsoft OneDrive для бізнесу через власні інтеграції на основі API.

The Failure of Traditional DLP Solutions

Mobile Marketing
+