fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Високонадійне рішення, що забезпечує синхронну реплікацію на будь-які відстані без втрати даних. InfiniSync дозволяє обійти обмеження синхронної реплікації і асинхронної реплікації (RPO), гарантуючи цілісність даних.

Замовити демо

InfiniSync дозволяє уникнути втрати даних. При використанні двох ЦОД воно забезпечує просте та економічно ефективне оновлення з нульовим значенням RPO. Система InfiniSync випробувана в самих екстремальних умовах і здатна продовжувати роботу під час пожежі, руйнівних навантаженнях і навіть після занурення у воду. У InfiniSync є власна батарея для передачі даних LTE-каналом. Вбудовані можливості передачі даних гарантують, що ваші дані потраплять куди треба.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Катастрофостійкість:

InfiniSync успішно справляється з цілим спектром загроз безперервності бізнесу: пожежі, повені, землетруси, операційні збої.

Надійність:

Здатність протистояти екстремальним впливам: відкритий вогонь з температурою до 1093 ° C, тривале занурення в воду, аномально високий тиск при обваленні будівлі, удари арматури, що падає, надзвичайно сильні удари.

100% готовність:

Може передавати дані по радіоканалу, провідним і стільниковим мережам, використовуючи відповідні протоколи. Внутрішня батарея дозволяє системі автономно працювати протягом декількох годин після катастрофи, щоб "чорний ящик" міг зв'язатися з резервним ЦОД і передати захищені дані. Крім того, InfiniSync підтримує передачу даних як через широкосмугову стільникову мережу LTE, так і по Wi-Fi, щоб у випадку відмови стільникового зв'язку можна було перенести дані на найближчий ноутбук.

Низька сукупна вартість володіння:

Не потрібно мати три ЦОДа, не потрібно підвищувати пропускну здатність каналів, низькі витрати на лінії зв'язку, відновлення на майданчику силами місцевих ІТ-спеціалістів.

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian