fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія Infodas

Infodas

Infodas – лідер у галузі кібербезпеки у сфері міждоменних рішень. Ця незалежна німецька сімейна компанія, заснована ще 1974 року в Кельні, спеціалізується на діодах даних для забезпечення інформаційної безпеки в державному та урядовому секторі, оборонних структурах та об'єктах критичної інфраструктури. Infodas гарантує безпечну високошвидкісну передачу даних із малою затримкою з несекретних мереж у засекречені (або навпаки), а також безпечне керування виправленнями засекречених мереж.


Сімейство апаратних пристроїв безпеки Infodas Secure Domain Transition (SDoT) нині пропонує найкращі перевірені кросдоменні рішення на світовому ринку для безпеки мережі та запобігання витоку даних (DLP). Вони дозволяють здійснювати контрольований однонапрямний або двонапрямний обмін даними між мережами/системами різного рівня чутливості, а також створювати захищені мітки безпеки, що відповідають стандарту НАТО STANAG 4774/8.


Єдиний у світі програмний логічний SDoT-діод забезпечує одночасну односторонню передачу даних за декількома протоколами, для яких зазвичай потрібні двонапрямні канали. Завдяки програмній архітектурі це рішення гарантує більшу швидкість, ніж звичайні апаратні діоди даних.


Двонапрямний високонадійний шлюз безпеки SDoT Security Gateway забезпечує кросдоменний обмін даними та наскрізне оцифровування наземних, морських та космічних систем.

ВИЗНАННЯ:


Схвалення НАТО та ЄС, тісне співробітництво з Федеральним управлінням з інформаційної безпеки Німеччини та такими великими клієнтами, як THALES, DAAD, Aktion Mensch, Atos, DLR, FEV, Rheinbahn, HITACHI яскраво доводять, що рішення Infodas є найкращими серед конкурентів у цій галузі.

  • Відповідність найвищим стандартам НАТО та ЄС (наприклад, STANAG 4774/8).
  • Понад 45 років Infodas – надійний партнер уряду Німеччини та комерційних клієнтів.
  • Понад 10 років продукти SDoT використовуються в найскладніших операційних та конфіденційних середовищах.
  • Рівень гарантії оцінки продукту CC EAL 4+

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Кросдоменні рішення Infodas

Використання діода даних дозволяє інформації переміщатися лише в одному напрямку. Однонапрямну мережу використовують для поділу пристроїв із шифруванням даних(з публічними ключами, можливе лише відправлення даних з нього) і розшифровкою даних на іншому комп'ютері(можливе тільки приймання даних з інтернету на цей пристрій).


Враховуючи зростання промислового IoT та цифрових технологій, ця технологія в наш час може бути застосована в мережах систем промислової автоматизації та управління (IACS). Попри те, що діоди даних не є прямою заміною брандмауерів, вони добре підходять для конкретних завдань в мережах IACS, таких, як реплікація даних, моніторинг стану системи, віддалене управління резервним копіюванням та управління виправленнями, система виявлення вторгнень (IDS), система юридичної реєстрації (JRS), розподілення мережі на відкриті та закриті сегменти.

Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InstanaКомпанія InfodasКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NakivoКомпанія NetBrainКомпанія Panda SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
Mobile Marketing
+
ukUkrainian