fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія Inspur

Рішення

Inspur – величезна IT-група, провідний виробник і постачальник серверного обладнання, систем зберігання даних і послуг у сфері хмарних обчислень. Компанія є абсолютним лідером китайського ринку AI-серверів та постачальником серверів №3 у світі (згідно з оцінками IDC та Gartner).


Inspur став одним з перших китайських IT-брендів, який вже понад 50 років зберігає вірність своїй стратегії розвитку, орієнтованій на інновації. Таким чином компанія стимулює поширення інформаційних технологій та впровадження інтелектуальних рішень у багатьох виробничих напрямках.


Всесвітньо відомий як своїм апаратним, так і програмним забезпеченням, Inspur пропонує продукти та послуги, що задовольняють технологічні потреби державних органів та комерційних підприємств більш ніж у 100 країнах та регіонах.Показово, що саме команда Inspur самостійно розробила перший у Китаї сервер для критично важливих завдань – К1, що зробило її п'ятою компанією у світі, яка опанувала передові технології виробництва висококласних серверів.


СВІТОВЕ ВИЗНАННЯ

  • Inspur є членом багатьох авторитетних міжнародних організацій, включаючи Open Stack, SPEC та TPC;
  • За останні роки Inspur встановила понад 80 рекордів у різноманітних тестах, таких як TPC-E, TPC-H, SPECAppServer та SPECPower;
  • Inspur має понад 1000 великих та середніх торгових агентів та понад 1000 партнерів по всьому світу. Науково-дослідні лабораторії та заводи компанії розташовані в Америці, Японії та Гонконгу, а її філії та демонстраційні центри представлені у 26 країнах;
  • Продукти та рішення Inspur широко використовуються у глобальних центрах обробки даних, центрах високопродуктивних обчислень, фінансовій та освітній сферах, а також в інтелектуальних системах державного управління;
  • Наряду зі створенням колаборацій з компаніями зі списку Fortune 500, включаючи Cisco, IBM, Microsoft, LG, Ericsson та Diebold Nixdorf, Inspur також організувала стратегічне партнерство з Intel, SAP, VMWARE, NIVIDIA, REDHAT та іншими.


iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Inspur розширює можливості Розумного Майбутнього через Інновації: дізнайтеся більше про технологічні досягнення та шлях розвитку компанії!

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InfodasКомпанія InspurКомпанія InstanaКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NakivoКомпанія NetBrainКомпанія Picus SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
Mobile Marketing
+