fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn
Активне мережеве обладнання від iIT Distribution


Будь-якій компанії, незалежно від сфери діяльності, необхідна надійна і безпечна корпоративна мережа, наприклад, для обміну даними та оптимізації обороту документів. Останнім часом перевагу віддають бездротовим рішенням, адже вони такі ж швидкі та ефективні, як провідні, але надають більше переваг. Для їх реалізації використовується активне мережеве обладнання.

Рішення

Купити бездротові точки доступу WiFi, роутери, маршрутизатори та інші засоби реалізації корпоративної WiFi-мережі в Києві та по всій території України за доступною ціною можна на сайті компанії iIT Distribution. Ми продаємо якісне та надійне обладнання від лідерів ринку і надаємо рішення кібербезпеки для бізнесу, які працюють.

Що таке активне мережеве обладнання та для чого воно потрібне?

Мережеве обладнання — прилади, необхідні для організації комп'ютерної локальної провідної або бездротової мережі та підтримки її роботи. Виділяють активні і пасивні види пристроїв. Активні не тільки вловлюють сигнали або передають їх, а й оброблюють технічні дані, які перенаправляються і розподіляються потоками на основі вбудованих алгоритмів. Працює таке обладнання від електричної мережі або акумуляторів.


До активного мережевого обладнання відносять:

  • персональні комп'ютери в усьому їх різноманітті та складові;
  • роутери і маршрутизатори, що дозволяють об'єднати кілька робочих груп і фільтрувати мережевий трафік;
  • комутатори — багатопортові мости;
  • приймачі для перетворення сигналу між двома фізично різними середовищами системи зв'язку;
  • адаптери (необхідні для підключення приладів в мережу);
  • концентратори для об'єднання підключених користувачів);
  • перетворювачі середовища для обробки мережевих сигналів з коаксіальних і оптоволоконних кабелів;
  • репітери, що дозволяють повторювати сигнал для збільшення відстані його дії;
  • точки доступу — базові станції, призначені для забезпечення бездротового доступу до вже наявної мережі.

Детальніше про найбільш популярні активні мережеві прилади

Роутер (він же маршрутизатор вай фай) — це обладнання для розподілу сигналів через кабель і бездротовим способом технологією Wi-Fi. Він дозволяє об'єднати всі підключені пристрої в мережу і посприяти доступу в інтернет або локальний робочий інтерфейс.


Також популярністю користуються точки доступу. Їх часто плутають з маршрутизаторами, але вони функціонують абсолютно по-іншому. Вони не роздають IP-адреси, не підключаються до провайдера, не мають вбудованого брандмауера. Точка отримує доступ до мережі від роутера або модему, і роздає його по бездротовій технології Wi-Fi. Вкрай зручна річ для великого офісу.


Жодна бездротова мережа великого підприємства не може обійтися і без комутаторів. Це пристрої, які об'єднують кілька вузлів в межах одного сегмента мережі. На відміну від концентраторів, що поширюють сигнали від одного приладу до інших, комутатори передають дані виключно одержувачу.

Купити точки доступу Вай Фай, маршрутизатори, концентратори, комутатори та інше активне мережеве обладнання можна на сайті iIT Distribution. Ми надаємо кращі рішення від інноваційних компаній лідерів своїх сфер. Працюємо не тільки на Київ, адже якісні мережеві рішення потрібні по всій Україна. Ціна на продукцію вкрай приваблива внаслідок офіційної співпраці з відомими виробниками. Купити точку доступу, роутер, маршрутизатор в офіс, щоб організувати корпоративний WiFi можна у компанії iIT Distribution. Ми є офіційним дистриб'ютором виробників, які надають кращі рішення на ринку.

Читати даліЗгорнути
Mobile Marketing
+
ukUkrainian