fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Просте та легке у використанні програмне забезпечення, яке надає повну інформацію про будь-які зміни у мережі. Платформа допомагає побачити, що потрібно для виявлення та запобігання внутрішнім загрозам, та надає можливість визначити, де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

Замовити демо

Проактивний моніторинг потенційних загроз

Багато компаній відчувають вплив внутрішньої загрози тільки після витоку даних, коли вже надто пізно. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться, - прийняти проактивну і всебічну стратегію аудиту. Lepide Data Security Platform дозволяє адміністраторам додавати один або кілька примірників об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів сервера в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної та простої у використанні консолі.


Платформа захисту даних Lepide Data Security Platform (попередня назва - LepideAuditor) допомагає організаціям розв'язувати проблеми зовнішніх загроз, втрати даних та відповідності різноманітним стандартам інформаційної безпеки. Це програмне забезпечення має можливість генерувати більше ніж 270 вбудованих звітів, які дають інформацію про кожну зміну.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Виявлення інсайдерських загроз

Lepide Data Security Platform визначає де знаходяться конфіденційні дані, хто має до них доступ і що користувачі роблять з ними.

Виявлення аномалій в поведінці користувачів

Технологія виявлення аномалій допомагає визначити, коли користувачі вносять зміни у дані, які можуть розглядатися як аномальні. Коли такі зміни зроблені, ви отримуєте повідомлення у режимі реального часу або через попередньо визначені звіти.

Сповіщення у режимі реального часу про критичні зміни

Критичні зміни, що відбуваються у системах, можуть негативно вплинути на організацію. Якщо їх залишити непоміченими, ці зміни можуть завдати серйозної шкоди репутації та прибутку бізнесу. Lepide Data Security Platform відправляє сповіщення в режимі реального часу на електронну пошту та у вигляді push-повідомлень додатка Lepide Data Security Platform (для Android та iOS).

Переконайтеся, що у вас є спосіб виявлення і запобігання внутрішнім загрозам для критично важливих сервісів та додатків

Mobile Marketing
+
ukUkrainian