fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Компанія Lookout

Рішення

Lookout – лідер в області мобільної безпеки понад десяти років. Це єдиний постачальник засобів захисту від мобільних погроз, який вже чотири роки поспіль потрапляє в список Forbes Cloud 100.


Місія компанії – забезпечити та розширити можливості нашого цифрового майбутнього у світі, орієнтованому на конфіденційність, де мобільні пристрої необхідні для всього, що ми робимо для роботи та розваг. Своїми рішеннями виробник дає можливість споживачам і співробітникам захищати свої дані та залишатися на зв'язку, не порушуючи конфіденційності.


Оскільки ваші програми та дані переносяться в хмару, а бездротові мережі 5G вже поруч, мобільні пристрої стають мішенню зловмисників. Хоча мобільні операційні системи більш стійкі, кібератаки на них все частіше відбуваються, тому що вони знаходяться на перетині нашого особистого та професійного життя. Пристрої iOS, Android і Chrome OS містять великі обсяги даних і зловмисники націлені на них як на першочерговий етап вторгнення в ваш бізнес.Платформа мобільної безпеки Lookout заснована на графіку безпеки Lookout і розроблена з урахуванням мінливих вимог до безпеки мобільних пристроїв. Платформа масштабується до сотень тисяч кінцевих точок за допомогою хмарних модулів, що дозволяють налаштовувати цю платформу відповідно до ваших потреб.
Графік безпеки Lookout використовує штучний інтелект для захисту від відомих і невідомих загроз. У компанії є найбільший набір мобільних даних з аналізу понад 200 мільйонів пристроїв і більше ніж 120 мільйонів додатків. Алгоритми вендора щодня шукають в інтернеті вебсайти, спеціально призначені для фішингу та аналізують незліченні програми за допомогою API.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Платформа мобільної безпеки Lookout

Lookout пропонує платформні модулі, які розроблені, щоб надати вам інтегрований набір рішень безпеки, які відповідають вашим сучасним вимогам безпеки кінцевих точок. Також компанія представляє кілька новаторських рішень, в тому числі Lookout Mobile Endpoint Security, захист від фішингу та захист контенту, а також захист додатків — всі вони засновані на Lookout Security Cloud.

Запит на демонстрацію або тестування продукту
Mobile Marketing
+
ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian