fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Моніторинг продуктивності додатків

Рішення APM

Корпоративні додатки постійно ускладнюються, при цьому контроль за їх продуктивністю стає все більш нагальним завданням. Моніторинг продуктивності додатків, названий як APM (Application Performance Monitoring), дає можливість вимірювати продуктивність WEB-додатків, доступність і, що критично важливо для бізнес-діяльності компанії, забезпечити відповідність послуг, що надаються SLA (Service-level agreement).

Інтернет не тільки спростив всі сфери нашого життя, але і зробив нас заручниками WEB-додатків. Вони оточують нас усюди - поштові клієнти, програми для вивчення іноземних мов, онлайн-карти або соціальні мережі. Використання корпоративних додатків стає все більш необхідним для ефективності бізнесу, вони потрібні як персоналу для полегшення доступу до корпоративних ресурсів, так і клієнтам (мобільний банкінг або інтернет-магазини). У будь-якої компанії є набір критично важливих додатків, від яких залежить одержуваний прибуток, а часом і власний імідж. Доступність і продуктивність цих додатків можуть істотно вплинути на ефективність бізнесу, особливо коли заради залучення великої кількості клієнтів все активніше використовується інтернет, соціальні мережі та мобільні пристрої.

Переваги використання програмних рішень APM

Перед тим, як перейти до докладного опису переваг APM для бізнесу, незайвим буде зазначити, що абревіатура APM використовується для опису двох різних практик, що мають перед собою схожі цілі та стосуються додатків. Application Performance Monitoring націлений на дослідження компонентів програми. Він дозволяє відстежувати роботу на кожному етапі або транзакції. Application Performance Management оперує загальною картиною програмного середовища, дозволяючи IT-фахівцям через центр управління продуктивністю спрацювати на випередження, виявити і усунути проблеми локальних, мобільних або хмарних додатків перш ніж вони набудуть загрозливого масштабу.


Зрозуміло, менеджмент неможливий без моніторингу. Але якщо моніторинг продуктивності додатків - це моніторинг кожного етапу в конкретному додатку, то менеджмент передбачає відстеження всіх корпоративних додатків для кожного кінцевого користувача. Програма для обліку APM допомагає айтішникам усувати проблеми зі стабільністю і продуктивністю, визначати додатки, які потребують оптимізації.

Для цього проводиться моніторинг продуктивності сервера і збираються аналітичні дані про наступні показники продуктивності:

  • стан фізичного обладнання;
  • використання ресурсів ЦП і пам'яті;
  • кількість одночасних запитів і середній час відповіді;
  • помилки і який відсоток цих помилок;
  • продуктивність;
  • вплив зовнішніх факторів;
  • порівняння поточних показників продуктивності з базовими.
Програмні інструменти APM інтерпретують весь масив отриманих даних, проводять аналіз першопричин, виявлених проблем і формулюють план необхідних дій. Завдяки їм можна підвищити продуктивність, знизити експлуатаційні витрати, збільшити продажі.

Говорячи про моніторинг або управління продуктивністю додатків, не можна не згадати DevOps. Практика взаємодії розробників і корпоративних IT-фахівців зародилася як відповідь на нові виклики, що з'явилися в результаті переходу компаній на програмні продукти сервіс-орієнтованої архітектури (SOA). Інтеграція рішень APM і DevOps допоможе не тільки виявити помилки та проблемні моменти, але і поліпшити програмний продукт. Інструменти Application Performance Monitoring дадуть уявлення про загальні тенденції, про те, які функції найбільш потрібні, які працюють повільніше тощо. В результаті можна буде точніше розставити пріоритети, плануючи кроки щодо вдосконалення.
Сучасні рішення в сегменті кібербезпеки і оптимізації IT-інфраструктури: iIT Distribution - офіційний постачальник програмного забезпечення та обладнання для впровадження передових інфраструктурних рішень. Наша перевага полягає в тому, що ми не тільки продаємо залізо і софт, а й беремо на себе супровід проєктів. Пропоноване нами ПЗ для моніторингу продуктивності додатків допоможе проаналізувати безліч ключових показників, побачити можливі проблемні місця, порівняти програми по споживанню ресурсів в масштабах підприємства. IT-фахівці зможуть використовувати цю інформацію при визначенні найменш продуктивних або найбільш використовуваних додатків.
Читати даліЗгорнути
Mobile Marketing
+
ukUkrainian