fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

КОМПАНІЯ NAKIVO

Рішення

NAKIVO — широко відома з 2012 року компанія, яка розробляє програмне забезпечення резервного копіювання та відновлення віртуальних машин для підприємств великого, середнього та, зокрема, малого бізнесу. Nakivo гарантує цілісний підхід до захисту даних, що забезпечує безпеку критично важливих даних, додатків (зокрема live-додатків, таких як Microsoft Exchange, Active Directory, SQL) та бізнес-застосунків, дозволяє організувати систему безперервного резервного копіювання в реальному часі (CDP) для швидкого відновлення (RPO) у найкоротші терміни — до кількох хвилин.


NAKIVO Backup & Replication – швидке, комплексне, надійне та доступне рішення, створене з урахуванням вимог автоматизації та надійності, пропонує повний набір функцій резервного копіювання, реплікації та відновлення для фізичних, віртуальних, хмарних та SaaS-середовищ. NAKIVO здатний працювати абсолютно на будь-якій платформі — Linux, Windows, AWS, поставляється також у вигляді готового віртуального аплайнсу і в тому числі у вигляді готового пакета для різних NAS (Synology, WD, Asustor, Qnap). Це дозволяє розгорнути систему резервного копіювання за лічені хвилини.


NAKIVO захищає ваші бізнес-додатки та дані


Надаючи своїм клієнтам велику гнучкість та безліч варіантів автоматизації, NAKIVO Backup & Replication заощаджує час роботи та ресурси вашої організації:

  • Резервні копії можна зберігати локально, на стрічці або у хмарі (Amazon S3, Microsoft Azure, Wasabi).
  • Функції Changed Block Tracking (для VMware), Resilient Change Tracking (для Hyper-V) або Changed Regions Tracking (для Nutanix), LAN-Free Data Transfer та Network Acceleration для більш ефективного захисту віртуальних машин та інстансів EC2.
  • Можливість планування завдання за допомогою панелі Calendar у веб-інтерфейсі продукту.
  • Збереження кожної резервної копії до 4000 точок відновлення, чергуючи їх за допомогою політики зберігання GFS.


ВИЗНАННЯ:


Провідні бренди довіряють NAKIVO

Глобальна присутність компанії NAKIVO охоплює понад 140 країн, а рішення NAKIVO Backup & Replication використовується більш ніж 19 000 компаній у всьому світі для захисту своїх критично важливих даних у віртуалізованих та гібридних середовищах. Близько 300 постачальників хостингових та хмарних послуг зараз використовують ПЗ NAKIVO для забезпечення вищого клієнтського сервісу.


Згідно з відгуками клієнтів на Gartner Peer Insights рішення отримало оцінку 4,9⭐️ з 5 можливих та не здає своїх позицій.

iIT Distribution - офіційний дистриб’ютор компанії , забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України, Казахстану, Узбекистану та Грузії, а також професійну підтримку для їх проєктування та впровадження.

Огляд NAKIVO Backup & Replication

Дане рішення для різних платформ має найкращі в галузі функції, такі як встановлення на мережевих накопичувачах, резервне копіювання на стрічку, резервне копіювання безпосередньо в хмару, деталізоване відновлення, миттєве відновлення віртуальних машин, оркестрація післяаварійного відновлення, перемикання на резервні ресурси і назад та багато інших.

Компанія A10 NetworksКомпанія ArubaКомпанія AutomoxКомпанія Cossack LabsКомпанія CrowdStrikeКомпанія GTB TechnologiesКомпанія InfinidatКомпанія InfodasКомпанія InspurКомпанія InstanaКомпанія LabyrinthКомпанія LepideКомпанія LookoutКомпанія NakivoКомпанія NetBrainКомпанія Picus SecurityКомпанія RedSealКомпанія Safe-T
Mobile Marketing
+