fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Уніфіковане рішення для захисту фізичних, віртуальних та хмарних інфраструктур, а також робочих середовищ зі суворими вимогами щодо захисту даних. Рішення дозволяє безперешкодно виконувати резервне копіювання Windows або Linux Server, забезпечуючи узгодженість даних додатків і баз даних.

Замовити демо

Інкрементне резервне копіювання Windows та Linux Server

NAKIVO Backup & Replication дає компаніям можливість спрощувати захист даних, підвищувати продуктивність резервного копіювання серверів та агентів і забезпечувати миттєве та надійне відновлення. NAKIVO використовує запатентовану технологію відстеження змін для інкрементних резервних копій серверів Linux і Windows, допомагаючи досягти вищої швидкості резервного копіювання.


ВІДНОВЛЕННЯ ОКРЕМИХ ФАЙЛІВ

Окремі файли та папки часто випадково видаляються, пошкоджуються, губляться, зашифровуються шкідливими програмами. NAKIVO Backup & Replication дозволяє відновлювати те, що вам потрібно і так, як вам потрібно, уникаючи повномасштабних ресурсів.

УСУНЕННЯ ЄДИНОЇ ТОЧКИ ВІДМОВИ

Програмне забезпечення NAKIVO дозволяє уникнути єдиної точки відмови, що буває, коли у вас є лише первинні резервні копії. Якщо основна резервна копія пошкоджена або недоступна, у вас не залишиться шансів для відновлення. Маючи додаткову копію Windows Workstation, ви можете відновити те, що вам потрібно за будь-яких обставин.

УПРАВЛІННЯ СПОЖИВАННЯМ

Виконання резервного копіювання може створити додаткове навантаження на мережу, зменшивши продуктивність ваших бізнес-додатків. NAKIVO Backup & Replication може пом'якшити такий вплив за допомогою розширеного регулювання пропускної здатності. Ви можете встановити правила регулювання смуги пропускання або правила для кожного завдання. Функція Advanced Bandwidth Throttling — це ефективний інструмент, який оптимізує операції резервного копіювання та допомагає забезпечити достатню смугу пропускання для критично важливих для бізнесу застосунків.

ФУНКЦІЯ PHYSICAL TO VIRTUAL (P2V): ВІДНОВЛЕННЯ НА ВІРТУАЛЬНІ МАШИНИ VMWARE

NAKIVO дозволяє відновлювати ПК з Windows як віртуальні машини VMware vSphere версії 6.7 (чи пізніші). Експортуючи дані резервної копії Windows 10 у формати файлів віртуальних дисків VMDK, VHD або VHDX, можна відновити їх на відповідній платформі віртуалізації. Функціонал P2V призначений для спрощення міграції у віртуальні середовища і дає більшу гнучкість, коли справа доходить до варіантів відновлення.

Дізнайтеся більше про NAKIVO

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Безперервність бізнесу:

Безперервність бізнесу:

Щоб пом'якшити наслідки випадкового видалення, пошкодження, збою обладнання або інших непередбачених подій, NAKIVO Backup & Replication дозволяє створювати додаткові копії резервних копій у хмарі або у безпечному віддаленому місці, що є життєво важливим для забезпечення безперервності бізнесу.

Заощадження коштів:

Заощадження коштів:

Довгострокове архівування даних потребує додаткових витрат на надійні пристрої зберігання та обслуговування. Однак, ви можете заощадити значні капіталовкладення та підвищити надійність захисту даних шляхом копіювання своїх серверів на магнітну стрічку. Це забезпечує просте та компактне сховище резервних копій ваших серверів, яке практично не потребує обслуговування та ресурсів.

Оптимізація ресурсів компанії:

Оптимізація ресурсів компанії:

NAKIVO Backup & Replication не тільки допомагає вам досягти більш високої продуктивності резервного копіювання, але й забезпечує більш розумне використання простору зберігання, оскільки репозиторій передаються тільки змінені блоки даних, що скорочує витрати на розширення об'ємів зберігання.

  • Вбудована глобальна дедуплікація
  • Миттєве відновлення файлів та об'єктів програми
  • Великий набір функцій підвищення продуктивності
  • Безпечне резервне копіювання із шифруванням AES-256
  • Прості у використанні функції планування резервного копіювання
  • Інтуїтивно зрозуміла установка, безліч варіантів розгортання
Mobile Marketing
+