fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Рішення NAKIVO Backup & Replication забезпечує локальне резервне копіювання даних Microsoft 365 для Exchange Online, OneDrive для бізнесу і SharePoint Online, що дозволяє ефективно інтегрувати заходи безпеки даних у повсякденні робочі операції. За допомогою резервного копіювання для Microsoft Office 365 ви можете відновлювати папки, файли, сайти, поштові скриньки, контакти, елементи календаря та окремі електронні листи лише кількома діями.

Замовити демо

NAKIVO дозволяє створювати резервні копії даних Microsoft Office 365 у локальному сховищі. Стандартно резервні копії O365 є інкрементними після початкового повного резервного копіювання, при цьому копіюються лише нові елементи. Такий підхід дозволяє прискорити процес резервного копіювання та заощадити місце на диску.


Автономне резервне копіювання забезпечує захист ваших даних від кіберзагроз. Якщо будь-які дані Microsoft Office 365 будуть втрачені або пошкоджені, ви зможете відновити те, що вам потрібно, як тільки вони знадобляться. Якщо обліковий запис скомпрометований, просто виберіть потрібну версію і відновіть елементи у вихідному або налаштованому розташуванні.


У рішенні є гнучке вибіркове відновлення об'єктів, не потрібно повністю відновлювати весь обліковий запис користувача. А розширені можливості пошуку в резервних копіях дозволяють легко знаходити та отримувати необхідні дані при перегляді локальних резервних копій. Коли ви вводите ключове слово, програма виконує пошук у поштовій скриньці, OneDrive та даних сайту.

Налаштовуйте копіювання та зберігання даних

Ви можете налаштувати гнучкі політики зберігання, які забезпечать повний контроль над вашими даними Microsoft Office 365 та оптимізацію споживання дискового простору.


Ви можете запланувати автоматичне виконання завдань резервного копіювання Microsoft Office 365 відповідно до вашої політики захисту даних, а не запускати їх окремо. Панель моніторингу календаря дозволяє отримати чітке уявлення про завдання резервного копіювання, що дозволить оптимізувати вікна для резервного копіювання, уникнути дублювання завдань і знизити потенційне перевантаження мережі.

Контроль доступу користувачів

За допомогою управління доступом на основі ролей (RBAC) ви можете підвищити безпеку своїх резервних копій, легко адмініструючи та відстежуючи всіх користувачів та групи користувачів, а також їх ролі в одному вікні. Для максимальної ефективності можна вибірково визначати, хто може отримати доступ до резервних копій, які дії ваші співробітники можуть виконувати з доступними даними.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Майже миттєве відновлення:

Швидке створення резервних копій невеликих розмірів та відновлення всіх електронних листів, папок, файлів, контактів, елементів календаря, бібліотек документів та списків там, де вони вам необхідні.

Інтуїтивно зрозуміле адміністрування:

Простий веб-інтерфейс, що дозволяє легко керувати процесами резервного копіювання та відновлення в одному вікні.

Вигідна модель ціноутворення:

Одне з найдоступніших рішень для резервного копіювання Microsoft Office 365 у галузі.

Mobile Marketing
+
ukUkrainian