fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Документуйте роботу тисяч застосунків "від і до". Автоматична документація мереж, завдяки Dynamic Maps, забезпечує наскрізну видимість усіх критичних потоків даних.

Замовити демо

Динамічно документуйте структуру мереж

Рішення NetBrain визначає топологію вашої мережі та документує площину контролю, включаючи конфігурацію Рівня-2 та Рівня-3. Переглядаючи карту ви можете динамічно візуалізувати будь-який аспект структури мережі.

    • Задокументуйте і надайте спільний доступ для "know-how" спеціалістів.

    • Дайте кожному експерту вашої команди можливість взяти участь в освоєнні нових технологій або розв'язанні складних проблем.

    • Документуйте специфічні знання, які збережено тільки в головах ваших експертів і зробіть їх доступними через детальні інструкції.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ

Миттєве розпізнавання кібератаки:

Тої ж миті, як ваша система виявляє стороннє втручання, ви отримуєте сповіщення про потенційну атаку - ще до того, як на проблему зверне увагу ваш IT-спеціаліст, Just In Time Automation складає карту маршруту атаки.

Документування складної структури дата центру:

NetBrain Dynamic Documentation надає можливість динамічно визначати структуру та проводити документування найскладніших багатокомпонентних інфраструктурних комплексів, таких як Cisco ACI та VMware NSX.

Автодокументація офісу з 1 000 підрозділів:

Повна документація усього вашого середовища може бути виконана за першої потреби. Потрібно надати діаграми та звіти про елементи інфраструктури для аудиту кібербезпеки? Виконайте експорт до Visio, Word чи Excel.

Mobile Marketing
+