fbpx

Останні новини

22.07.2020

Підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T

Підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T

Компанія iIT Distribution з радістю повідомляє про підписання дистриб’юторської угоди з компанією Safe-T – лідируючим розробником рішень для безпечного та спрощеного доступу до додатків та файлів для локальних, хмарних та гібридних робочих середовищ.

gazeta

Конференція

21.07.2020

12:00

Міжнародна конференція:

До уваги ІТ-фахівців та фахівців з ІТ-безпеки! Запрошуємо Вас на міжнародну конференцію :  "Online Banking - Час інновацій! Live DEMO”. Наш доклад на тему: "CrowdStrike – усі переваги хмарної платформи для подолання сучасних викликів в сфері захисту робочих станцій та серверів".

calendar

Новина

18.06.2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020

Глобальний звіт про кіберзагрози 2020 року - один із найбільш очікуваних в галузі звітів щодо найбільших кіберзагроз та найнебезпечніших зловмисників.

calendar

Новина

11.06.2020

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Четвер, 25 червня 2020 року. Не пропустіть!

Команда експертів зі стратегій безпеки та мисливців на загрози, зокрема головний директор з технологій CrowdStrike, Майк Сентонас, будуть ділитися історіями з офісу CTO та обговорювати стан кібербезпеки.

calendar

Статті та огляди

20.05.2020

Звіт PandaLabs: Розуміння загроз 2020

У антивірусній лабораторії PandaLabs, компанії Panda Security, у 2019 році зареєстрували і проаналізували 14,9 мільйонів шкідливих подій, зупинивши 7,9 мільйона потенційно небажаних програм (ПНП), а також 76 000 попереджень про експлойтів, призначених для використання вразливостей у додатках, мережах або обладнанні, щоб описати у звіті основні загрози ІБ та тенденції. У 2020 році захисту кінцевих пристроїв від відомих загроз буде вже недостатньо. ІТ-оточення повинне бути захищене і від невідомих загроз теж, тому що вони намагаються залишатися в тіні. Для цього ІТ -провайдери повинні переглянути свої стратегії ІБ. Нові загрози вимагають переходу від однотехнологічної ІБ до багаторівневих рішеннь, які використовують (крім інших функцій) поведінковий моніторинг для усунення постійних загроз підвищеної складності (APT), безфайлових атак і іншої шкідливої ​​активності.

calendar

Новина

05.05.2020

Анонс: нова версія Acra Enterprise забезпечує підвищену гнучкість для високонавантажених систем

Шифрування конфіденційних та персональних даних визначається регламентами (GDPR, HIPAA, PCI DSS) та найкращими практиками галузі. Однак, інтеграція криптографії в сучасний додаток часто є важким завданням, яке має обмежений вплив на підвищення безпеки та безліч архітектурних компромісів. Мета Acra — змінити цю ситуацію.

calendar

Статті та огляди

13.04.2020

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - легка платформа безпеки, яка гарантує негайний захист даних бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи.

Lepide Remote Worker Monitoring Pack - це проста в розгортанні і легка платформа безпеки, яка пропонує негайний захист для бізнесу протягом непередбаченого періоду віддаленої роботи. Підтримка безпеки даних - контролюйте як дані і ресурси використовуються для забезпечення безпеки даних і уникнення витоку даних. Раннє виявлення ризиків - стежте за важливими завданнями, виявляйте аномальна поведінка користувачів і приймайте негайних заходів щодо припинення загроз. Підвищення продуктивності - ідентифікуйте тих працівників, які сприймають роботу з дому як виправдання того, щоб нічого не робити і поверніть їх до ладу.

Акція

Акція

12.04.2020

Забезпечення кібербезпеки для віддалених користувачів

У ситуації, що склалася, для цього якнайкраще підходять хмарні рішення від Panda Security. Дані рішення легко впроваджувати і обслуговувати -для їх роботи може встановлюватися без окремої інфраструктура. Panda Security дозволяє в найкоротші терміни забезпечити безпеку всіх кінцевих пристроях, розташованих як в офісі, так і за його межами. Три причини використовувати Panda Fusion 360: 1. Рішення є хмарним і не вимагає часу і ресурсів для розгортання в корпоративній мережі. Хмарна консоль управління дозволяє через лічені години отримати видимість всіх процесів на всіх кінцевих пристроях, які знаходяться

Акція

Акція

08.04.2020

Labyrinth Technologies пропонує скористатися спеціальною пропозицією - ліцензія на 12 місяців за ціною 6 місяців.

Велика кількість віддалених пристроїв, що мають доступ до внутрішніх ресурсів компанії, багаторазово збільшили складність забезпечення захисту інформації. У ситуації, яка склалася, стало практично неможливо убезпечити свою інфраструктуру покладаючись тільки на такі технології як антивіруси і міжмережеві екрани. Традиційний захист периметра по суті став неефективний і з'явилися речі, які майже неможливо запобігти. Наприклад, якщо зловмисникові вдалося отримати або вгадати облікові дані користувача і видати себе за одного з ваших співробітників, є велика ймовірність, що ніяка технологія запобігання не помітить цього. Це ті випадки, які називаються silent failure або тихим провалом. Захист периметра провалився, і у вас є злом, про який ви не знаєте. І за статистикою більшість організацій не дізнаються про це ще 100 і більше днів.

Акція

Акція

07.04.2020

«CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців».

Компанія iIT Distribution спільно з CrowdStrike оголошує про початок акції: «CrowdStrike: дистанційна робота та ІТ-безпеку за часів кризи - скорочена ліцензійна програма на 3-6 місяців». Багато компаній відправили своїх співробітників додому і щосили намагаються забезпечити їх усім необхідним для віддаленої роботи. Підтримання безпеки є серйозним ризиком для багатьох організацій, оскільки кіберзловмисники розробляють і використовують нові тактики і методи, щоб скористатися цією хвилею плутанини і хаосу. На цьому тлі компанія CrowdStrike скорегував термін дії ліцензій для нових клієнтів в відповідно до поточної ситуації. "Paid Pilot Offer" від CrowdStrike - це пропозиція для компаній співробітники, яких знаходяться в «домашньому офісі» і яким потрібно швидко організувати захист ІТ-інфраструктури. Ліцензії Falcon Prevent, Falcon Insight або пакет Falcon Enterprise можливо придбати на термін від 3 до 6 місяців замість звичайних 12 місяців.

calendar

Новина

23.03.2020

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень RedSeal Networks на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією RedSeal Networks, Inc. – розробником програмних рішень в області інформаційної безпеки, призначених для візуалізації та аналізу ризиків мережевої безпеки. В рамках цієї угоди команда iIT Distribution забезпечує дистрибуцію та просування рішень на території України. RedSeal - корпоративна платформа управління ризиками інформаційної безпеки, яка дозволяє автоматизувати процес збору конфігурацій мережевих пристроїв (маршрутизаторів, комутаторів, балансувальників навантаження) і засобів захисту інформації (міжмережевих екрани, систем запобігання атакам). Одержання конфігурації здійснюється приєднанням до пристроїв або зчитування файлів конфігурації з заданого сховища (CMDB, файлові ресурси). На основі отриманої інформації RedSeal автоматично будує актуальну карту мережі.

calendar

Новина

23.03.2020

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Lepide на території України.

Багато організацій відчувають вплив внутрішніх загроз тільки після витоку даних, коли вже надто пізно що-небудь робити з цього приводу. Єдиний спосіб гарантувати, що цього не станеться - прийняти проактивну та всебічну стратегію аудиту даних. LepideAuditor дозволяє адміністраторам додавати один або кілька об'єктів Active Directory, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server, файлових серверів, Office 365 і Dropbox. Рішення забезпечує видимість цих компонентів в масштабах всього підприємства за допомогою єдиної потужної та простої у використанні консолі, де графічно відображаються всі внесені зміни і є можливість генерувати більше 270 різноманітних звітів.

calendar

Новина

16.03.2020

Компанія iIT Distribution починає дистрибуцію рішень CrowdStrike на території України.

Компанія iIT Distribution оголошує про співпрацю з CrowdStrike –  світовим лідером в області захисту кінцевих пристроїв, та початок поставок рішень на український ринок. Головний продукт CrowdStrike - платформа Falcon, яка є першою в галузі хмарною платформою для захисту кінцевих пристроїв. Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози.

gazeta

Конференція

19.02.2020

17:37

20 лютого у Києві відбудеться щорічна конференція CISO DX DAY 2020

Чому з Advance Analitycs все набагато простіше? Юрій Гатупов, директор компанії iIT Distribution продемонструє новий підхід до виявлення, запобігання та розслідування інцидентів ІБ за допомогою рішення Exabeam Advanced Analytics. Ми повністю згодні з думкою експертів Gartner, що рішення Exabeam Advanced Analytics є одним з кращих для побудови SOC.

gazeta

18.02.2020

17:37

Компанія iIT Distribution отримала статус дистриб’ютора рішень Instana на території України.

Компанія iIT Distribution підписала дистриб’юторську угоду з компанією Instana – лідируючим розробником full stack рішень моніторингу додатків та інфраструктури для мікросервісов, контейнерів, Kubernetes, OpenShift.

calendar

Новина

17.02.2020

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає

Exabeam Security Intelligence Platform допомагає збирати та зберігати дані, ефективно виявляти складні загрози й автоматично вживати заходи щодо роботи з інцидентами інформаційної безпеки.

calendar

Новина

16.02.2020

Компанія Infinidat визнана лідером

Згідно з опитуванням Gartner (січень 2020 р.), компанія Infinidat визнана лідером у номінації Customers’ Choice for Primary Storage 🏆

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian