fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Анонс нового рішення для зберігання даних корпоративного класу InfiniBox SSA від Infinidat!

Реліз

16 червня світовий лідер серед постачальників рішень для зберігання даних корпоративного класу Infinidat презентував свою нову платформу InfiniBox SSA, чим розширив свою продуктову лінійку InfiniBox.

InfiniBox SSA є першою системою, яка для постійного зберігання використовує 100% твердотілу технологію. Поєднання запатентованого алгоритму машинного навчання Infinidat Neural Cache і збільшеної кеш-пам'яті DRAM виводить революційну продуктивність масиву InfiniBox на новий рівень. Доступна місткість InfiniBox SSA становить 546 Тбайт, а при використанні компресії це значення досягає 1092 Тбайт. Величина IOPS — до 1,5 млн.

INFINIBOX SSA ЗАБЕЗПЕЧУЄ ВИЩУ ПРОДУКТИВНІСТЬ, НІЖ СИСТЕМИ AFA

Попри те, що і DRAM і SSD є твердотілими технологіями, DRAM набагато швидше, ніж SSD на основі flash-пам'яті.

За результатами тестування і порівняння з основними рішеннями на основі флеш-масивів InfiniBox SSA перевершило всі продукти AFA та досягнуло в 3 рази більшої продуктивності з 40% меншої затримки навіть за сценаріїв множинних збоїв.INFINIBOX SSA ЗАЛИШАЄТЬСЯ INFINIBOX

InfiniBox SSA — це додаткова система до InfiniBox, а не її заміна. InfiniBox SSA створений для робочих навантажень, які вимагають низького рівня часу затримок на постійній основі. При цьому, рішення доповнює стандартну систему InfiniBox для додатків загального призначення, які в основному використовуються в корпоративному середовищі.

Загальна програмна база для стандартного InfiniBox і InfiniBox SSA забезпечує перенесення даних між платформами, дозволяючи замовникам знизити загальну сукупну вартість володіння та одночасно оптимізувати час затримок.

  • InfiniBox як і раніше найкраще підходить для переважної більшості стандартних застосунків, забезпечуючи в середньому продуктивність з низькою затримкою
    при виключно низькій вартості володіння при місткості в кілька петабайт. Дізнайтеся більше про InfiniBox за посиланням.
  • InfiniBox SSA — це рішення для унікальних, нетипових навантажень, яким потрібна стабільна, передбачувана продуктивність з максимально низькими затримками.

Тож InfiniBox SSA, як і усі інші рішення Infinidat, надає незмінну, безкомпромісну і перевірену надійність, доступність, розширені функції, простоту використання і якість обслуговування клієнтів.


«Наше дослідження ринку підтвердило, що деякі корпоративні додатки вимагають супер низької затримки та надзвичайно високої продуктивності. Досягнення цього балансу і максимальне збільшення швидкості було складним завданням, що вимагає нового, не традиційного підходу. Рішення перенести внутрішню СЗД повністю на твердотілу технологію та отримати максимальну продуктивність від будь-яких носіїв - це новий погляд на те, як краще розв'язувати проблеми з додатками, чутливими до продуктивності», — сказав Пол Нашаваті, старший аналітик ESG.

INFINIBOX SSA — ГАРАНТІЯ СТАБІЛЬНОЇ РОБОТИ З НАДНИЗЬКОЮ ЗАТРИМКОЮ

Відгуки клієнтів з усього світу, які вже оцінили і розгорнули InfiniBox SSA, провели тестування упродовж 6 місяців, були виключно позитивними.

Компанія iIT Distribution, офіційний дистриб'ютор рішень Infinidat, повідомляє про те, що найприємнішим фактором для перших користувачів даного рішення стане те, що InfiniBox SSA не тільки перемагає в битвах за продуктивність, але і робить це за дуже конкурентними цінами.

InfiniBox SSA вже доступний у всьому світі, зокрема і на території України! Ми запрошуємо всіх корпоративних клієнтів і партнерів швидше отримати та оцінити не тільки блискавичну швидкість, але і вигоду від простоти використання, масштабованості, високої доступності та низької сукупної вартості володіння (TCO) платформи InfiniBox SSA. Замовити, придбати, протестувати або отримати додаткову інформацію про InfiniBox SSA ви можете замовивши дзвінок або заповнивши форму зворотного зв'язку на нашому сайті.

Назад

Mobile Marketing
+
ukUkrainian