fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

CrowdStrike — лідер серед сервісів виявлення загроз інформаційної безпеки, реагування на них і розслідування кіберінцидентів (MDR)!

Новина

CrowdStrike продовжує низку хороших новин і отримує найвищі оцінки за 11 критеріями, а також в категорії присутності на ринку у звіті The Forrester Wave: Managed Detection And Response (MDR) за перший квартал 2021 року що робить її рішення лідером у своєму класі.

Нагадаємо, що минулого тижня продукт CrowdStrike Falcon X був визнаний лідером за версією аналітиків Forrester серед постачальників інформації та аналітики про загрози (Threat Intelligence). Якщо ви ще не знайомі з цією новиною, радимо прочитати повний огляд переваг, за які CrowdStrike отримала найвищі оцінки та відзначилася загальним визнанням за посиланням.

CrowdStrike використовує аналітичні дані про погрози, які вона збирає за допомогою реагування на інциденти та платформи захисту кінцевих точок Falcon, інтегрує органічні аналітичні дані про загрози, отримані з цих джерел, у свій підхід до надання послуг MDR, що забезпечує значну цінність для клієнтів. У звіті Forrester CrowdStrike отримала найвищий можливий бал в 11 з 19 критеріїв.

Зі звіту зрозуміло, що MDR стане Must-Have у 2021 році. MDR існує як категорія рішень вже протягом багатьох років, але аналітики прогнозують різку популярність технології в цьому році: з нішевого продукту воно трансформується в необхідність для багатьох організацій.

Для служби MDR швидкість є одним з найбільш важливих показників, оскільки вона вимірює здатність упереджати все більш витончених супротивників. Forrester особливо відзначає швидкість роботи Falcon Complete:

  • Час корисної діяльності. Компанія Forrester поставила оцінку 5/5 за процес реактивного розгортання, який гарантує, що клієнти можуть бути повністю захищені протягом декількох днів відразу після налаштування, а не тижнів або місяців, як у багатьох інших постачальників.
  • Час реагування на загрози. Компанія Forrester повідомила, що опитані ними клієнти підкреслили, що швидкість реагування Falcon Complete на інциденти безпеки є основною перевагою, яка є ключем до випередження зловмисників, що діють з підвищеною швидкістю. Falcon Complete ретельно відстежує час відгуку за правилом 1-10-60. Це набуває вирішального значення, коли кіберзлочинці можуть завдати шкоди в лічені години. В останньому звіті CrowdStrike Services Cyber Front Lines команда Falcon Complete показала, що вони можуть виявляти загрози протягом першої хвилини, проводити розслідування за 6 хвилин і усувати їх протягом 29 хвилин.
  • Швидке реагування служби підтримки. Клієнти також повідомили, що загальні питання до служби підтримки, такі як допомога в розгортанні CrowdStrike Falcon або питання про виявлення загроз, були швидко та ефективно вирішені командою Falcon Complete.

Відгуки клієнтів CrowdStrike підкреслюють швидкість, з якою постачальник реагує як на виявлені інциденти безпеки, так і на підтримку проблем в цілому, а також на процесно-орієнтований характер розслідувань в якості основних сильних сторін. Також Forrester поставила Falcon Complete найвищий можливий бал за присутність на ринку рішень MDR. Менш ніж за три роки з моменту першого запуску Falcon Complete перетворилося в одне з найбільш широко використовуваних рішень MDR на планеті, що забезпечує цілодобовий захист тисяч клієнтів з мільйонами кінцевих точок.


Це визнання з боку Forrester зміцнює позицію CrowdStrike як лідера на ринку керованого виявлення і реагування.

Повний звіт The Forrester Wave: Managed Detection And Response (MDR), Q1 2021

Першоджерело

Назад

ukUkrainian
ru_RURussian en_GBEnglish ukUkrainian