fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

CrowdStrike вдруге стала лідером в Gartner Magic Quadrant 2021 року серед платформ захисту кінцевих точок!

Новина

Компанія Gartner визнала лідером виробника CrowdStrike серед постачальників засобів безпеки для захисту кінцевих точок (EPP).

CrowdStrike стала єдиною компанією, яка не тільки зберегла свою позицію лідера, але і вдруге поспіль посіла найкращу позицію серед Visionaries в Magic Quadrant EPP! Це доводить те, наскільки CrowdStrike прагне до задоволення потреб компаній у всьому світі та допомагає їм швидко випереджати мінливий ландшафт загроз.

Цей квадрант оцінює інновації, які дозволяють організаціям захищати свої корпоративні кінцеві точки від атак і зломів. Розвиток технологій і практик в цій сфері обумовлені двома тенденціями: зростанням і складністю атак на кінцеві точки та раптовим сплеском віддаленої роботи. CrowdStrike, як піонер галузі, продовжує встановлювати стандарти та змінювати способи боротьби організацій із загрозами безпеці. Саме тому жоден інший постачальник не зміг досягти вибухової траєкторії CrowdStrike в рамках цього квадранта.

«Це визнання платформи Falcon від CrowdStrike показує, що організації прагнуть адаптуватися до складнощів сьогоднішнього робочого середовища через наскрізну платформу, яка пропонує їм трансформацію безпеки, необхідну для їх процвітання», — сказав Майкл Сентонас, технічний директор компанії CrowdStrike.


Falcon включає продукт EDR, який фокусується на можливостях виявлення і реагування для виявлення та усунення складних загроз; водночас, він також має файлову систему запобігання шкідливих програм, що використовує статичне і поведінкове машинне навчання для захисту від відомих загроз. CrowdStrike продовжує інвестувати в додаткові функції, наприклад, з придбанням Preempt Security і Humio для своєї платформи, представлено розширене управління брандмауером, а також варіанти захисту мобільних пристроїв.СИЛЬНІ СТОРОНИ

  • CrowdStrike Falcon надає всі основні можливості EPP в одному агенті. Клієнти цінують низьке використання ресурсів і можливості для інтеграції з додатковими рішеннями сторонніх виробників. Також відзначають просту у використанні консоль управління і спрощений досвід розгортання.
  • CrowdStrike має міцну репутацію на ринку як єдине рішення для захисту кінцевих точок для організацій, які бажають об'єднати свої агенти/рішення EPP і EDR. Аналітика загроз Falcon X і хмарна аналітика даних Threat Graph дозволяють виявляти складні загрози та аналізувати дані користувачів і пристроїв для виявлення аномальної активності.
  • CrowdStrike широко відома своїм брендом і заслужила репутацію завдяки своїм професійним послугам. Послуги Falcon OverWatch і Falcon Complete користуються високою популярністю серед клієнтів, у яких немає власних команд SOC/пошуку загроз, і тих, хто бажає розвинути свої групи внутрішньої безпеки.
  • CrowdStrike має клієнтську базу, яка дуже сильно атакована зловмисниками. В результаті компанія постійно пристосовується до змін в методах атак та домоглася позитивних результатів у MITRE Phase 2 з послідовним визначенням тактики та методів.

Крім того, CrowdStrike має найвищий рейтинг серед постачальників, що розглядаються у звітах Gartner Peer Insights «Voice of the Customer» за рішеннями для виявлення атак на кінцеві точки та реагування на них за 2019 і 2020 року.

ПРО CROWDSTRIKE

Світовий лідер в області кібербезпеки, який переосмислює безпеку для нашої нової, хмарної епохи через платформу захисту кінцевих точок і робочих навантажень, створеної для запобігання зломів. Архітектура платформи CrowdStrike Falcon з єдиним легким агентом використовує хмарний штучний інтелект (AI) і забезпечує захист і прозорість в реальному часі в масштабі всього підприємства, запобігаючи атакам на кінцеві точки та робочі навантаження в мережі або за її межами. CrowdStrike Falcon, заснований на власному CrowdStrike Threat Graph, в режимі реального часу корелює понад 5 трильйонів подій, пов'язаних з кінцевими точками, з усього світу, забезпечуючи одну з найбільш передових платформ даних у світі для забезпечення безпеки. Завдяки CrowdStrike клієнти отримують кращий захист, кращу продуктивність і негайну окупність, що забезпечується хмарною платформою Falcon. Дізнатися більше про CrowdStrike можливо за посиланням.

Назад

2021 Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms

Заповніть форму нижче та отримайте посилання на повний звіт

loader
Mobile Marketing
+
ukUkrainian