fbpx

Наші представництва: 

Замовити зворотній дзвінок
btn

Демонстрація: CrowdStrike Falcon детектує набір вірусів WhisperGate

Статті та огляди

Вочевидь, усі ми пам’ятаємо, як з 13 по 14 січня 2022 року низка державних органів України зазнала потужної кібератаки, у результаті якої постраждало 70 національних сайтів (10 з них зазнали безпосереднього втручання в бази даних). Як стало відомо незабаром після інциденту, він був викликаний системою вірусів WhisperGate набором шкідливих програм, діяльність яких спрямована на знищення даних на уражених ресурсах.


Якщо ви зволікали з цим раніше, саме час спрямувати свої сили на підбір по-справжньому ефективного рішення для детектування ризиків та захисту ваших систем. Просто зараз перегляньте відео, яке демонструє потужні можливості CrowdStrike Falcon у покроковому виявленні WhisperGate.


CrowdStrike Falcon — хмарне рішення, яке захищає кінцеві точки шляхом об'єднання антивірусу нового покоління, системи EDR (виявлення і реагування на загрози кінцевих точок) і цілодобової керованої служби пошуку загроз.

Falcon базується на штучному інтелекті (AI) і об'єднує технології, інтелект та досвід в одне просте рішення, яке надійно зупиняє будь-які загрози. Платформа за лічені хвилини забезпечує захист у реальному часі, а ефективні алгоритми штучного інтелекту дозволяють побачити результат вже з першого дня використання. Хмарна інфраструктура та архітектура усувають складність у роботі з різними додатками, забезпечують керованість та швидкість рішення.

Відкрийте для себе рішення від CrowdStrike.


Впевніться в тому, що Falcon не залишить зловмисникам жодного шансу на непомітне проникнення в вашу IT-інфраструктуру та знищення ваших даних в нашому відео.

Якщо ви обізнані – ви озброєні, підвищуйте рівень своєї кіберстійкості та знищуйте такі потужні загрози, як WhisperGate разом з CrowdStrike!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Назад

Mobile Marketing
+